Animasyon: Gravity Falls (2012)
6Fa1p0a.png

Gravity Falls, Alex Hirsch tarafından yazılmış bir çizgi dizidir.

Gravity Falls hakkındaki düşüncelerinizi konunun altına yorum göndererek paylaşabilirsiniz.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Son yıllarda Disney tarafından yapılmış en kaliteli yapımlardan biri. Şansıma sezon 2'nin ilk bölümlerinden itibaren izlemeye başlamıştım ve "bir sonraki bölümde neler olacak" gazıyla diziyi büyük bir heyecanla izlemiştim. Bundan sonrası hikayeden spoiler.

tTRiYax.png
[+] 3 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Küçükken bunu izler arkadaşlarla bir sürü teori üretirdik. Ne günlerdi :)
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Her bölümde Mabel'in kazağındaki resim ilerleyen dakikalarda olacaklar hakkında bir ipucu.

Güzel düşünülmüş bir detay
[+] 1 üye BigUnicorn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 1 üye BigUnicorn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-07-2020, 11:55)BigUnicorn :

Gayet güzel bir video ama spoiler içeriyor. Diziyi izlemediyseniz izlemenizi önermem.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
[+] 1 üye Defterdar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
IbnE9P2.gif
Ara
Forumda izlemek için etkinlik düzenlenebilir
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Gerçekten güzel diziydi yaklaşık 3 4 yıl evel izlemiştim. Bence de en kaliteli çizgi filmlerdendir.
Ara
İzlediğim en iyi animasyonlardan biri. 1. sezon çıktığında takip etmeye başladım. En az diziyi izlemek kadar keyifli olan, günlüğün yazarının kim olduğuna dair teoriler üretmekti. Hatta internetteki çılgın teorileri okumak ve ince ayrıntıları yakalayabilmekti. Tüm bölümlerini defalarca kez izledim ve tekrar izlesem de ilk izlediğim keyfi alırım.

IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Günlük 3 almak istiyorum Tr ye çevrildiği halde almaya aşırı üşeniyorum ama bir yandan da çok istiyorum keşke Günlük ! ve 2 yide kitap şeklinde görebilseydik
Ara

Mod nasıl düşürülür 101.
tTRiYax.png
[+] 5 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Biteli 6 yıl olmuş, zaman nasıl da geçiyor. Bu haziranda da çıkışının 10. yılını doldurmuş olacak.
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu dizi Rick and Morty gibi daha cok yetiskinlere gore mi yoksa daha cocuklara gore birsey mi?
Ara
Rick and Morty izlemedim ama sanırım o +18, Gravity Falls değil. Yani evet "çocuklara yönelik" denebilir ama yetişkin biri de izlerken keyif alabilir, gayet kaliteli bir yapım.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bana kalırsa normalinden daha güzel.
[+] 1 üye Perpetva nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
tTRiYax.png
Ara
WhaW8Am.gif
Ara

Televizyonda yayımlanmamış pilot bölümü.
IbnE9P2.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.