Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Şu an ne oynuyorsun?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Life Is Strange , yeni bitirdim büyük ihtimalde üzerimde en çok etki bırakan oyun oldu.
CS:GO.
Hearthstone
Oyuna girmeyeli yeni genişleme paketiyle birlikte büyük bir güncelleme gelmiş . Oyun çok değişmiş.
HOİ4 German Reich
CSGO
büyük ihtimal 1 haftaya kalmaz EU4 e geri dönerim uzun zaman ayrı kalamıyorum bu oyundan :')
Oyun inince HOİ4.
The Witcher 3: Wild Hunt
Şuan hiçbişey oynamıyorum
Şu an Civilization 5 oyununu steam üzerinden 22 tl gibi bir fiyat ile alıyorum :)
Son zamanlarda bol bol RL.
Men of War Assualt Squad Map Editor. Ana oyun güzel, map editorü çok daha güzel ve basit. :/ Onun dışında Child of Light, Hard Reset, Shadowgrounds.
wargame:europaen escalation

COD2
TIS-100, Brütal Legend, Half-life 2, Counter-Strike Condition Zero Deleted Scenes, Grim Fandango. Şu aralar yoğunum.
March of the eagles inşallah yanlış yazmadım.
EU4

Şu ağır gündemlerden kafamı kurtarma çabası. Üstüne kitap okuyarak günümü bitiririm herhalde.
EU4 MP.

(01-12-2016, 20:58)zeusclluber : [ -> ]March of the eagles inşallah yanlış yazmadım.

Bekliyoruz, https://forum.strategyturk.com/konu-mote...luklariniz
(09-05-2016, 20:08)Redtay : [ -> ]Life Is Strange , yeni bitirdim büyük ihtimalde üzerimde en çok etki bırakan oyun oldu.

Oha bende kimse sevmiyo kız oyunu diyo üzülüyodum adamsım Redtay
(27-12-2016, 03:03)altnkurt : [ -> ]
(09-05-2016, 20:08)Redtay : [ -> ]Life Is Strange , yeni bitirdim büyük ihtimalde üzerimde en çok etki bırakan oyun oldu.

Oha bende kimse sevmiyo kız oyunu diyo üzülüyodum adamsım Redtay

https://youtu.be/X0UYSi26XaE?t=7m5s dost kayaoğlu haklı çok güzel demiş 
şu saçma sapan interaktif film oyunları yerine eskisi gibi adventure oyunları yapsınlar 
day of the tentacle, monkey island, full throttle, grim fandango, sam & max, leisure suit larry vb gibi oyunlar
mesela grim fandango tüm telltale oyunlarından daha iyidir hatta tüm interaktif film oyunlarından daha iyidir
not:heavy rain hariç hepsinden onu oynamadım çok iyi diyorlar büyük ihtimal ondanda iyidir
Üzdü valla. Çok ağır eleştirmiş. Eksi yönlerini sayabilir tamam da bu baya yerden yere vurmuş. Biraz haksızlık ediyo gibi.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10