Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Şu an ne oynuyorsun?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
GTA: San Andreas :D
Şuanda konsol da Assassin's Creed Valhalla ve Jedi Fallen Order oynuyorum. Aynı zamanda Shadow of the Tomb Raider'a başlayacağım. Bunlardan sonra bakalım. :)
şu anda gartic.io oynuyorum gerçekten güzel oyun
Total War: Attila Hunları hiç oynamamıştım bir deneyim dedim ve tek orduyla iki orduya kan kusturmak baya sarıyo.
mythgard
Age of Empires 2 definitive editon.
Roma 2. Özlemişim be. Ave!!!
Kahvaltı ile red alert 3 keyfi.
HOI 4 oynuyorum.
Kingdom Come Delivrance Oynarken. Bi Yandan Benzer Oyunu Varmı Diye Bakıyorum. Sıktı Biraz Sanki.
Crusader Kings 3.
Anno 1800 oynamaya çalışıyorum
Son bir aydır doğru düzgün oynuyorum diyebileceğim yegane oyun Genshin Impact.
Yeniden Ragnarok Online'a sardım. Bazı dönemler bende fena bağımlılık yapıyor, bir türlü kurtulamadım gitti.
Şu aralar oyun konusunda ayran gönüllüyüm, tek bir oyuna bağlı kalmak sıkıyor ondan ona atlıyorum.
Snowrunner'da Michigan bölgesinin başlarını yeni geçiyorum. Fizikleri çok kötü olduğu için çabuk sıkılıp çıkıyorum.
Space Engineers'da gerçekçi envanter boyutları ile oynuyorum ve başlangıç için minibase'i bitirdim, gerçek base'i yapacak uygun bir yer bulamadığım için de (Kutuplardayım) ufak bir mobil base yapacağım, geze geze maden toplaya toplaya manzarası güzel, buza yakın, güzel bir yerde temel bir base kurup, uzay görevlerine başlayacağım. Tabii gerçekçi envanter boyutları ile oynayınca oyun biraz uzun sürüyor ama vaktim o konuda bol. :D
Bir yandan da FM16 oynuyorum, İngiltere Vanarama Güney Liginden (6. lig) Whitehawk ile başladım, ilk sezon play off'u son maçta kaçırdık, bu sene hedefimiz üst lige tercihen doğrudan, olmazsa play off ile yükselmek. Şu anda transfer dönemindeyim ve para yok, hanımı ikna etmeye çalışıyorum bilezikleri satsın diye. :D
Diablo 2'de bir Mage açtım, girip yarım saat grind yapıp çıkıyorum. Daha başlardayım. Aynı şekilde Torchlight 2'ye başladım ona da öyle ara ara bakıyorum.
Telefonda da Trainstation 2'ye sardım bu aralar.

Güzel oldu be yazmak.
Skyrim onu oynarkende bir sonraki oyunum ne olacak diye düşünüyorum.
Victoria II nin sınırlarını zorluyorum
Warframe ' e başladım, keşke bu kadar muazzam bir oyun olduğunu daha önce öğrenseymişim.
GTA: Online.
Atilla Total War: Last Roman
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10