Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Europa Universalis IV Türkçe Yama[v1.33.2]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Alıntı:Türkçe yamanın son sürüm yamasına ulaşmak için
TIKLAYIN

Bu oynatma listesiden tüm Europa Universalis IV müziklerine ve soundtrack listesine ulaşabilirsiniz.
Kolay gelsin.
Tam destek hocam Eu4'ü tükçe yapana kadar.
1.16.3'le uyumlumu son versiyon? Bütün dlclerde var mı?
Konu adı: Türkçe yama
Konu içeriği: 1.11-1.15 arası tüm sürümler
Atılan ilk mesaj: 1.16 uyumlu mu?

Anlaşılan oyunu Türkçe'ye çevirmek yetmiyor, Türkçe'nin de Türkçeye bir kez daha çevrilmesi gerekiyor.
Arkadaşlar sınavlarımı bitirdim. Artık v1.16 ile uyumlu yama çalışmasına başlayacağım. En kısa sürede tamamlayıp paylaşacağım sizlerle.
Hocam bu arada yardıma ihtiyaç varsa tek tük ingilizcemle yardım etmek isterim.
(16-04-2016, 23:12)Momlak : [ -> ]Hocam bu arada yardıma ihtiyaç varsa tek tük ingilizcemle yardım etmek isterim.

Düşünceniz için teşekkür ederim. Çevirmen arayışlarımız mevcut fakat İngilizcesi biraz daha iyi olan kişiler arıyoruz. Projenin olabildiğince en iyi olması için elimizden geleni yapıyoruz. O yüzden İngilizce için bazı kriterlerin üzerinde çeviriye yardım edecek kişiler arıyoruz.
Oyunun v1.16.3 Sürümü ile uyumlu yamasını paylaştım arkadaşlar. Full sürümünü 1 hafta içinde yükleyeceğim. Şuan upload hızlı değil malesef.
Ne zaman steame koyacaksınız?
Oyun çevirisi %85 olduğunda Steam'e koyulacaktır. %85'de İki event dosyası kaldığı zaman oluyor az çok. Kısacası Event dosyaları dışındaki tüm dosyalar bitince Steam'e geçeceğiz.
Konu güncellenmiştir arkadaşlar.

v1.17 ile uyumlu yeni yama en kısa sürede ayarlanıp tarafımdan yüklenicek.

Bunun dışında, arkadaşlar artık çeviriyi bitirmek istiyorum çünkü gerçekten çok sıkıldım bu çevirinin uzamasından. Haklı olarak tepkilerde oluşmakta fakat elimden tek başıma bu kadar gelmekte.
Çeviriye yardım etmek isteyen arkadaşlar bana özel mesaj yolu ile mesaj atarlarsa sevinirim.
(19-05-2016, 02:58)Pyrrhos : [ -> ]Konu güncellenmiştir arkadaşlar.

v1.17 ile uyumlu yeni yama en kısa sürede ayarlanıp tarafımdan yüklenicek.

Bunun dışında, arkadaşlar artık çeviriyi bitirmek istiyorum çünkü gerçekten çok sıkıldım bu çevirinin uzamasından. Haklı olarak tepkilerde oluşmakta fakat elimden tek başıma bu kadar gelmekte.
Çeviriye yardım etmek isteyen arkadaşlar bana özel mesaj yolu ile mesaj atarlarsa sevinirim.

Tahmini ne zmn tamamlanır
Eğer metin olayını halledebilirsek takımınıza katılmayı başvuruyorum. İngilizce düzeyim bir yabancıyla rahatlıkla konuşabilecek bir düzeyde. Hem zaten Duman'la konuşmuştum. Çeviri işlerine çok önem vermeliyiz.
1.17 için çalışma durdu mu acaba ? Çokta sık boğaz etmek istemiyorum ikidebir sorup :/
garşm sana zahmet şu 1.7 ide çıkarda dlc si dahil sürümünü oynılam.Şimdiden teşekkür.
Konu güncellenmiştir. v1.17.1 ile uyumlu yama yüklenmiştir.
(11-07-2016, 23:34)Pyrrhos : [ -> ]Konu güncellenmiştir. v1.17.1 ile uyumlu yama yüklenmiştir.

EyvAllah :DDD
Eyvallah :)
Türkçe Yama Kurulumunu gösterdiğim ve yeni başlayanlar için çekmeye başladığım rehberlerin videolarını ekledim.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10