Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Disney+ Türkiye
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
u0gtrI4.png

Disney+ Türkiye ile ilgili genel sohbet, paylaşımlar ve yeni içeriklerin duyurusu bu konu altında yapılır.
14 Haziran'da geliyor. Lansmana özel yıllık 280 liralık tanışma paketi gayet iyi ve dört kişi ortak girilebiliyor.
Fiyatı iyi gibi duruyor ama yine de içeriği tam belli olmadığı için bana göre mi bilmiyorum. Umarım sadece çocuk Disney filmleri + Marvel filmleri, dizileri karışımı bir şey olmaz.
Başvuru nasıl yapılıyor diye sorsam. Sitedemail yerini dolduruyorum ama ne gelen var ne de giden. Ben biyerde hata yapıyorum sanırım.:)
14 Haziran günü teklif bağlantısının geleceği söyleniyor. Yani şimdi yaptıysan kayıt alınmış olmalı ama yine de bunun geri bildirimini yapmaları daha iyi olurmuş.
Percy Jackson dizisi için alınır.
Johnny Depp reisi banlayan Marvelcilerle işim olmaz.  :smile:
(18-05-2022, 10:13)irfandurmus : [ -> ]Johnny Depp reisi banlayan Marvelcilerle işim olmaz.  :smile:

Deep'i kovan WarnerBrothers'ti ?
(18-05-2022, 11:43)cemal : [ -> ]
(18-05-2022, 10:13)irfandurmus : [ -> ]Johnny Depp reisi banlayan Marvelcilerle işim olmaz.  :smile:

Deep'i kovan WarnerBrothers'ti ?

O Fantastik Canavarlar filmi için benim kastettiğim aslında Karayip Korsanları  :victory:
Yeni Karayip Korsanlarında oynamayacakmış evet benimde yeni Karayip Korsanlarınla işim olmaz.
Sonunda açıldı ve memnunum
Bir sorum olacak ekside 290 TL gibi bir paradan bahsediyorlar ama sitesine girdigimde aylik 30 TL, yillik ise 349 Tl gibi bir rakam goruyorum, niye fiyat farki olustu acaba?
Ikincisi de cok fazla platforma uye oldugum icin buna uye olmayi dusunmuyorum gercekten verilen paraya degecek icerik var mi? Gosterilenlerin cogu benim zaten takip etmedigim marvel icerikleri.
O lansman fiyatı ve 14 Haziran'a kadar geçerliydi. Daha önceden ss almıştım aşağıdaki gibiydi. Şimdi fiyatı arttı.

Görsel
Talepte bulunduğum halde lansman için mail gelmediği gerçeği.
(14-06-2022, 09:17)birisi43 : [ -> ]Talepte bulunduğum halde lansman için mail gelmediği gerçeği.

tanıtımlar kısmındadır büyük ihtimalle
(14-06-2022, 09:11)Sezar : [ -> ]Bir sorum olacak ekside 290 TL gibi bir paradan bahsediyorlar ama sitesine girdigimde aylik 30 TL, yillik ise 349 Tl gibi bir rakam goruyorum, niye fiyat farki olustu acaba?
Ikincisi de cok fazla platforma uye oldugum icin buna uye olmayi dusunmuyorum gercekten verilen paraya degecek icerik var mi? Gosterilenlerin cogu benim zaten takip etmedigim marvel icerikleri.
var sezarcım sadece marvel değil  star wars içerikleri foxun tüm yapımları nbational georghpial belgeselleri ve bir tpn animasyom ve  çizgi film ile geliyor ayrıca türk dizileri filanda var ama bunlar bilindik

bu arada benden de tam fiyat çektiler normalde bende kampanyaya katılmıştım
Daredevil gelmeden ben yokum.
Maili göndermeselerde indirimli kayıt olmayı başardım. Nasıl sormayın :)
Benim de kullandığım hesaba herhangi bir mail gelmedi. Nolur nolmaz diye bir maili daha göndermiştim birkaç gün önce, ona geldi.
GroupWatch diye bir şey var amazon prime'daki seyir partisi gibidir diye düşünüyorum ileride etkinlik açılabilir
Sayfalar: 1 2 3