Disney+ Türkiye
u0gtrI4.png

Disney+ Türkiye ile ilgili genel sohbet, paylaşımlar ve yeni içeriklerin duyurusu bu konu altında yapılır.
tTRiYax.png
Ara
14 Haziran'da geliyor. Lansmana özel yıllık 280 liralık tanışma paketi gayet iyi ve dört kişi ortak girilebiliyor.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Fiyatı iyi gibi duruyor ama yine de içeriği tam belli olmadığı için bana göre mi bilmiyorum. Umarım sadece çocuk Disney filmleri + Marvel filmleri, dizileri karışımı bir şey olmaz.
Ara
Başvuru nasıl yapılıyor diye sorsam. Sitedemail yerini dolduruyorum ama ne gelen var ne de giden. Ben biyerde hata yapıyorum sanırım.:)
Ara
14 Haziran günü teklif bağlantısının geleceği söyleniyor. Yani şimdi yaptıysan kayıt alınmış olmalı ama yine de bunun geri bildirimini yapmaları daha iyi olurmuş.
tTRiYax.png
Ara
Percy Jackson dizisi için alınır.
Ara
Johnny Depp reisi banlayan Marvelcilerle işim olmaz.  :smile:
q59zb6s.jpg
[+] 2 üye irfandurmus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(18-05-2022, 10:13)irfandurmus : Johnny Depp reisi banlayan Marvelcilerle işim olmaz.  :smile:

Deep'i kovan WarnerBrothers'ti ?
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(18-05-2022, 11:43)cemal :
(18-05-2022, 10:13)irfandurmus : Johnny Depp reisi banlayan Marvelcilerle işim olmaz.  :smile:

Deep'i kovan WarnerBrothers'ti ?

O Fantastik Canavarlar filmi için benim kastettiğim aslında Karayip Korsanları  :victory:
q59zb6s.jpg
Ara
Yeni Karayip Korsanlarında oynamayacakmış evet benimde yeni Karayip Korsanlarınla işim olmaz.
Ara
Sonunda açıldı ve memnunum
Ara
Bir sorum olacak ekside 290 TL gibi bir paradan bahsediyorlar ama sitesine girdigimde aylik 30 TL, yillik ise 349 Tl gibi bir rakam goruyorum, niye fiyat farki olustu acaba?
Ikincisi de cok fazla platforma uye oldugum icin buna uye olmayi dusunmuyorum gercekten verilen paraya degecek icerik var mi? Gosterilenlerin cogu benim zaten takip etmedigim marvel icerikleri.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
O lansman fiyatı ve 14 Haziran'a kadar geçerliydi. Daha önceden ss almıştım aşağıdaki gibiydi. Şimdi fiyatı arttı.

Görsel
tTRiYax.png
Ara
Talepte bulunduğum halde lansman için mail gelmediği gerçeği.
Ara
(14-06-2022, 09:17)birisi43 : Talepte bulunduğum halde lansman için mail gelmediği gerçeği.

tanıtımlar kısmındadır büyük ihtimalle
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-06-2022, 09:11)Sezar : Bir sorum olacak ekside 290 TL gibi bir paradan bahsediyorlar ama sitesine girdigimde aylik 30 TL, yillik ise 349 Tl gibi bir rakam goruyorum, niye fiyat farki olustu acaba?
Ikincisi de cok fazla platforma uye oldugum icin buna uye olmayi dusunmuyorum gercekten verilen paraya degecek icerik var mi? Gosterilenlerin cogu benim zaten takip etmedigim marvel icerikleri.
var sezarcım sadece marvel değil  star wars içerikleri foxun tüm yapımları nbational georghpial belgeselleri ve bir tpn animasyom ve  çizgi film ile geliyor ayrıca türk dizileri filanda var ama bunlar bilindik

bu arada benden de tam fiyat çektiler normalde bende kampanyaya katılmıştım
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Daredevil gelmeden ben yokum. @baywatch06
Ara
Maili göndermeselerde indirimli kayıt olmayı başardım. Nasıl sormayın :)
Ara
Benim de kullandığım hesaba herhangi bir mail gelmedi. Nolur nolmaz diye bir maili daha göndermiştim birkaç gün önce, ona geldi.
Ara
GroupWatch diye bir şey var amazon prime'daki seyir partisi gibidir diye düşünüyorum @PCOyun ileride etkinlik açılabilir
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.