Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Victoria 2 - Multiplayer : Haziran 2016
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Şöyle diyeyim, ilgimi çekmiyor değil ama şu anda bekleyeceğim, en azından oyun başlayacağı güne kadar kesin bir cevap vermeyeyim. Ortalığı izlemek gibi bir düşüncem var. Wayfear'ın konusunda yazdıklarına cevaben, Hollanda'yı paylaşmak sorun olmaz. İstediğin toprakları alabilirsin. Ancak bende pay alacağım. Bunun dışında sizi resmi olarak dostumuz olarak gördüğümüzü açıklıyorum. Saygılarımızla.
Eski Rusyayı unutunuz diye kaç kere söyleyeceğim . Wayfear devri başladı Rusyada.
Umarım başlamıştır. Sizinle ilgili Planlarım var.
Hayırlısını umuyoruz.
Biz de aynı şekilde. Hoş bulduk Kral I Leopald.
Amin biz de öyle ama çok oyuncu var ve entrika çok fazla olcaktır.
Tabi bu bizim işimize gelir de neyse.

Kıyamet senaryoları 1:
Kardes Brezilyali yer kimin?

Ayrica bana az degil mi lan :/
Hayir herkes esit. Ammavelakin bu esitlik sosyalizm gibi degildir herkes hukuk onunde esit ama capitalistlerde vardir iscilerde ama bunlar esit yargilanir somurgelerimize Belcikanin Afrikadaki kisilere ettigi zulmu biz etmeyecegiz somurgedeki kisilerde ayni esit hak ve hukuktan yararlanacaktir.
Belçika'nın afrikada sömürgesi yok ki? Ayrıca Bekçika'ya laf etme o bizim dostumuz. Yoksa geleceği mi görüyorsunuz?
Brezilyali yer Brazikyann ?
Yani şuanlık bir süper güç olmayan ülkeye yeter bence. İlerleyen zamanlarda tartışabiliriz.
Italya yazmissin kardes italya kurulmasi icin zaten greatlik gerekiyorda neyse 

FIBI icin antlasma hazirlayam mi
Hazırla da. Diyelim italyayı kurdun. Allah olup sp likten düşmeyecen mi hiç?
(31-05-2016, 00:57)PashaZade : [ -> ]Hazırla da. Diyelim italyayı kurdun. Allah olup sp likten düşmeyecen mi hiç?

Gp olcam ben :/

Otto 8. Basliyor zaten gecerim ben onu
(31-05-2016, 00:52)PashaZade : [ -> ]Belçika'nın afrikada sömürgesi yok ki? Ayrıca Bekçika'ya laf etme o bizim dostumuz. Yoksa geleceği mi görüyorsunuz?

Kardes gercek yasamdaki belcikadan bahsettim :/

toplulugumuz icin yarin ant ayarlaycam
Sa kral kardes
Brüksel Duyurusunu kabul ediyorum. Dış politikanızdaki pasifizmden dolayı tebrik ederim.
Sicilya demek ha :/

Italya olcakti lan o :(
(31-05-2016, 01:26)HulkSpider03 : [ -> ]Sa kral kardes

Aleyküm selam. Şu anda İtalya olarak görüyorsun kendini ama İtalya değilsin, kur İtalya'yı, İtalya olarak değiştirelim hocam.

(31-05-2016, 01:21)PashaZade : [ -> ]Brüksel Duyurusunu kabul ediyorum. Dış politikanızdaki pasifizmden dolayı tebrik ederim.

Teşekkür ederim. Kraliçe'ye selamlar... :)
(31-05-2016, 01:30)scs5 : [ -> ]
(31-05-2016, 01:26)HulkSpider03 : [ -> ]Sa kral kardes

Aleyküm selam. Şu anda İtalya olarak görüyorsun kendini ama İtalya değilsin, kur İtalya'yı, İtalya olarak değiştirelim hocam.

(31-05-2016, 01:21)PashaZade : [ -> ]Brüksel Duyurusunu kabul ediyorum. Dış politikanızdaki pasifizmden dolayı tebrik ederim.

Teşekkür ederim. Kraliçe'ye selamlar... :)
Tamamdir kardes aramizda dsrginlik olmasin gel gozlemci ya da pashazadenin dedigi uyelikle katil FIBI ye arkani saglama al :)
Dediğim gibi şu anda gözlemliyorum. Taraflar belli olmaya başladı.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29