Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Victoria 2 - Multiplayer : Haziran 2016
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Oyun boyunca olan önemli bir olay var mı?
(16-06-2016, 01:17)SatanistKesenKedi : [ -> ]Oyun boyunca olan önemli bir olay var mı?

Fransanın çöküşü , Amerikan iç savaşı , Avusturyanın taşkınlıkları , Arjantindeki kraliyetçi devrim ve Avrupadaki Silahlanma yarışı önemli sanırım :P .
Holladnaya sanayi dolu 30 sanayi puanlik 100 warscorelik bir bölgeyi hediye ettikten sonra Status Quo'yu kabule derek fedekarlık yaptım. Bir Bohemia Krizi çıktı. Bütün oyuncular benim yanımda oldular sağolsunlar allah onlardan razı olsun Almanyaya Osthanoveri geri verdik alim allah. Şimdi herkes Afrika için hazırlanıyor. Bir hizli geçen bir mp oldu. Bir de kiel açıldı. ABD içsavaşı bitti. Japonya secondary power. Avusturya'nın etkisi altında 9. sırada. Umraım tatmin olmuşsundur.
Lobi kuruldu . 13.45
(16-06-2016, 01:36)PashaZade : [ -> ]Holladnaya sanayi dolu 30 sanayi puanlik 100 warscorelik bir bölgeyi hediye ettikten sonra Status Quo'yu kabule derek fedekarlık yaptım. Bir Bohemia Krizi çıktı. Bütün oyuncular benim yanımda oldular sağolsunlar allah onlardan razı olsun Almanyaya Osthanoveri geri verdik alim allah. Şimdi herkes Afrika için hazırlanıyor. Bir hizli geçen bir mp oldu. Bir de kiel açıldı. ABD içsavaşı bitti. Japonya secondary power. Avusturya'nın etkisi altında 9. sırada. Umraım tatmin olmuşsundur.

Daha 1 yılı var o savaşın!? :O
(16-06-2016, 01:36)PashaZade : [ -> ]Holladnaya sanayi dolu 30 sanayi puanlik 100 warscorelik bir bölgeyi hediye ettikten sonra Status Quo'yu kabule derek fedekarlık yaptım. Bir Bohemia Krizi çıktı. Bütün oyuncular benim yanımda oldular sağolsunlar allah onlardan razı olsun Almanyaya Osthanoveri geri verdik alim allah. Şimdi herkes Afrika için hazırlanıyor. Bir hizli geçen bir mp oldu. Bir de kiel açıldı. ABD içsavaşı bitti. Japonya secondary power. Avusturya'nın etkisi altında 9. sırada. Umraım tatmin olmuşsundur.

saolasın
(16-06-2016, 14:57)CanReisss : [ -> ]

saolasın

Belçika corelerini senden aldı+koloni kuramadın+seni sanayide çok pis geçtim+contaiment yedim+japonya gp oldu+avustralya kuruldu+süveyş kuruldu+dolu kriz çıktı austirada+italy kuruldu+austria-hungary kuruldu
Problem yok bize hainlik yapılmadığı sürece biz de ona herşeyimizi veririz. Şu problem yaşıyoruz Almanya ile biraz ama aynı kandanız ya hallediyoruz.
3oqdbr.jpg
Yıl 1878
5VQBPA.jpg
Öncelikle Batı Afrikadaki en büyük güç benim. Zaten Afrika Müttefik grup tarafından kontrol edilmektedir. Osmanlı ile yaptığım savaşta tripoli ve libyayı aldıktan sonra gücüme güç katacağım. Yanlız Rusya'yla 5 sene ateşkes istemekteyiz. Bunun nedeni olarak Kolonilerini kuramaması ve bu süre zarfında belki iyice güçlenmek istemesidir. Bu arada 1880 olmadı ama İnfamy limitini kaldıralım mı ? Ayrıca 3 süper güç olsun.

Ayrıca Japonya ve ABD yi merkezi güçler ittfağına davet ediyoruz.
(16-06-2016, 17:48)PashaZade : [ -> ]Öncelikle Batı Afrikadaki en büyük güç benim. Zaten Afrika Müttefik grup tarafından kontrol edilmektedir. Osmanlı ile yaptığım savaşta tripoli ve libyayı aldıktan sonra gücüme güç katacağım. Yanlız Rusya'yla 5 sene ateşkes istemekteyiz. Bunun nedeni olarak Kolonilerini kuramaması ve bu süre zarfında belki iyice güçlenmek istemesidir. Bu arada 1880 olmadı ama İnfamy limitini kaldıralım mı ? Ayrıca 3 süper güç olsun.

Ayrıca Japonya ve ABD yi merkezi güçler ittfağına davet ediyoruz.

Süpergüç limiti kalkarsa geliriz.Ama Japonya Kaliforniya'yı istiyor.Japonya ile olan diplomatik krizi bitirmemize yardımcıı olmanız lazım.Ve kolonilerde geç kaldığımız için Afrika ile ilgili şeylerle konuşmak istemiyorum.
Ortak bir düşmanımız Rusya ve İngiltere varken neden birbirinize düşüyorsunuz! Asil ırklar silkelenin ve kendinize gelin! Dibinizde gittikçe büyüyen bir Rusya var ! Japonya nasıl böyle birşey yapabilir. Acilen kendisine gelip Rusya'ya koalisyon ilan etmesi lazım.

Asil Alman Irkı, Sadece Rus ve İngiliz düşmanıdır. Bunu unutmayın olası bir ABD-Japon savaşında Rusya kimden yana ılımlı duruyorsa onun karşısında duracağız.
(16-06-2016, 18:15)PashaZade : [ -> ]Ortak bir düşmanımız Rusya ve İngiltere varken neden birbirinize düşüyorsunuz! Asil ırklar silkelenin ve kendinize gelin! Dibinizde gittikçe büyüyen bir Rusya var ! Japonya nasıl böyle birşey yapabilir. Acilen kendisine gelip Rusya'ya koalisyon ilan etmesi lazım.

Asil Alman Irkı, Sadece Rus ve İngiliz düşmanıdır. Bunu unutmayın olası bir ABD-Japon savaşında Rusya kimden yana ılımlı duruyorsa onun karşısında duracağız.

Biz Japonlara kaç kere ittifaklık teklif ettik,ilişki düzelttik,anlaşmaya çalıştık ama hepsini reddettiler.Onu Edo Muhtarı ile konuşacaksınız.
Avrupa'nın İki ve Eşsiz Kayzerleri bu işi halledeceklerdir. Japonya nasıl Rus kuklası olur anlayamıyorum...
(16-06-2016, 18:19)PashaZade : [ -> ]Avrupa'nın İki ve Eşsiz Kayzerleri bu işi halledeceklerdir. Japonya nasıl Rus kuklası olur anlayamıyorum...

Açıklamasanı yapan ülke Almanya kuklası .
Saf Alman ırkının menubu Habsburg kolu. Sizin gibi kimin girip çıktığı belli olmayan bir soy değiliz en azından.
(16-06-2016, 19:05)PashaZade : [ -> ]Saf Alman ırkının menubu Habsburg kolu. Sizin gibi kimin girip çıktığı belli olmayan bir soy değiliz en azından.

Oyüzdenmi Avusturya - Macaristan olup Macarları içinize aldınız.
Onlar da Slavlardan bıkmış olmalı ki Alman ırkına geçtiler. Ayrıca Macarları ben içime almadım o süre içinde Kral uyuyordu.
Ben Bir Mp gelmedim ve neler olmuş hay ben bu şanşa gp'likten düşmüşüz belçika'dan aldığımız toprak gitmiş al işte
(16-06-2016, 23:25)CanReisss : [ -> ]Ben Bir Mp gelmedim ve neler olmuş hay ben bu şanşa gp'likten düşmüşüz belçika'dan aldığımız toprak gitmiş al işte

Contaiment yedim en önemlisi bu (U)
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29