Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: HoI4 - Multiplayer Sohbet
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
y4Mz1y.jpg
Hearts of Iron IV multiplayer organizasyonlarıyla ilgili genel sohbet ve tartışmalar burada yapılır. 

Bu konu altında açmayı planladığınız yeni multiplayerlar için nabız yoklayabilirsiniz, 
çeşitli kural tartışmaları yapılabilir veya çeşitli önerilerinizi paylaşabilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar.

HOI 4 multisi açılırsa kimler gelebilir veya kimler gelemez, neden?
Ben gelebilirim.
Önce 1-2 hafta singleplayerin tadına bakmak lazım. Sonrası için tabii gelirim.
Stabil değil şu an diye biliyorum. Streamerlar da zaten multi oynamıyor dikkat ettiyseniz.
(05-06-2016, 17:04)Oberhauser : [ -> ]Önce 1-2 hafta singleplayerin tadına bakmak lazım. Sonrası için tabii gelirim.

Hocam abartmayalım ne 1-2 haftası.  (I) 

Benim aklımda bu cuma başlayacak bir multi olması.
O zaman söz veremem ama gelmeye çalışırım :D
Tanıtımla daha çok oyuncu bulunabilir.
Forumdan olmayan 2-3 kişi daha bulabilirim ama başkası adına konuşamayacağım için gelip gelemiceklerini bilemem şimdilik.
olabilir fena olmaz.umarım gerizekalılık yapmayıp 1 haftada çözerim tüm tricklerini.
Bende gelebilirim.
Oyun çok pahalı,crack oluyorsa gelirim.
Yarın akşam mini-multi atmayı düşünüyoruz. Gelmek isteyenler yazabilir.
(08-06-2016, 01:37)Karaoğlan : [ -> ]Yarın akşam mini-multi atmayı düşünüyoruz. Gelmek isteyenler yazabilir.

Gelirim hocam.
Gelecek var mı ?
Yeni HOİ4 MP'si yapmayı düşünüyorum oynamak isteyen rez ' leri alsın
Multiplayer yapacak olanlar bana da mesaj atabilir mi ?
Tartofraiz
Multiplayer bölümünde sadece multiplayer 'etkinlikleri' için konu açılabilir. Konunu Multiplayer Sohbet konusu ile birleştirdim.

Oyuncu listesine isim yazdırmak için : http://forum.strategyturk.com/konu-hoi4-...-sahipleri
Orjinal oyunum olsa gelirdim artik burdan takip edicez
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7