Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: HoI4 - Multiplayer : Haziran 2016
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
y4Mz1y.jpg

Hearts of Iron IV Multiplayer

Haftasonu düzenlenecek olan sitemizdeki ilk HOI-IV MP'ye hoşgeldiniz!

Lütfen ülke isteklerinizi üç adet olmak üzere sırayla belirtiniz.

Temsil Edilen Ülkeler ve Oyuncular

Komintern

SSCB - Oberhauser

Müttefik

ABD - Karaoglan

Birleşik Krallık - Engerek1234

Fransa - Nogrod

Mihver

Almanya - Militiades

İtalya - Reoberg

Japonya - Shalafi

Kurallar

Oyun Kuralları

I.Yukarıda belirtilen ülkeler, yukarıda belirtilen ideolojik gruplar dışına çıkamaz.

Lobi Kuralları

I.Katılım artması halinde, oyuncular üstte bulunan ülkelerde beraber oynayacaklardır.
II.Yerleştirmeler, ülkeyi ilk ve kurallara bağlı isteyenlere oyun başlamadan iki gün önce perşembe günü dağıtılacaktır.
III.Ülke Tercihleri üç tane olmalı ve bu üç tercih yukarıda belirtilen ülkelerden olmalıdır.

Oyun Sonu Görüntüleri

11.06.2016 Tarihi itibariyle konulacaktır.

Oyun Zamanı

11.06.2016 - 20.00
İtalya
ABD
Birleşik Krallık
Oyunu daha satın almadım ama beni japonyaya alırmısın Steam adım Şamil basayev
bu multiplayerda olmasını düşünmüyorum ama katılım çok çok fazla olursa düşünülebilir.

(06-06-2016, 23:24)harrow33 : [ -> ]
Oyunu daha satın almadım ama beni japonyaya alırmısın Steam adım Şamil basayev

forum adı yazılıyor, ben benim steam id'yi vericem hostlandığı gün ordan eklersiniz beni, bir de oyunun olduktan sonra başvurabiliyormuşsun yetkililer bana öyle iletti kusura bakma.
German Reich
Italy
United Kingdom
Tamam yarın ilk iş oyunu alıp burdan size iletirim teşekkürler ilgilendiğiniz için bu arada soracağım bir husus var ben ilk defa paradox oyunlarında multiplayer oynuyacağım bu konuda pek bir bilgim yok yardımcı olacak bir kaynak var mı
Almanya
Sovyetler
Amerika

Mümkünse coop oynamak istiyorum.
SSCB
Almanya
ABD
Türkiye yada İspanya ile oynamak istiyorum ama illa bunlardan birini seçeceksek İtalya olsun .
Arkadaşlar, üç ülke belirteceksiniz ve bu üç ülkede yukarıda belirtilen ülkeler olacak. Aksi durumda, ve özellikle belirttiğiniz ülkelere katılım yoğunsa rastgele yerleştirilirsiniz

(07-06-2016, 00:01)harrow33 : [ -> ]Tamam yarın ilk iş oyunu alıp burdan size iletirim teşekkürler ilgilendiğiniz için bu arada soracağım bir husus var ben ilk defa paradox oyunlarında multiplayer oynuyacağım bu konuda pek bir bilgim yok yardımcı olacak bir kaynak var mı

Kaynak olarak hoi4'ün wiki sayfası var, bir başka kaynakta youtube'ta video yayınlayan kanallar. Bir ara düzenleyip koyarız siteye bunları, ama o zamanı bekleme malum uzun sürebilir.
Sovyetler Birliği
Almanya
Japonya
Birleşlik Krallık
Fransa
Almanya
Almanya
İtalya -
Japonya
Romanya
Yunanistan
Turkiye
Oyun saatleri nedir ?
İftar sonrası yaparız
Hafta sonu iftarlara davetli olduğum için ben katılamayacağım. Fakat katılan arkadaşlardan ricam eğer imkan var ise video yok ise resimler ile oyunu paylaşmaları.
oyuncular yerleştirildi, hadi herkese kolay gelsin
Yedek de alın gelmeyen olursa diye.
Katılım bittimi .
Bitmediyse Komünist Çin alabilirmiyim ?
Sayfalar: 1 2