[MP] HoI4 - Multiplayer : Haziran 2016
y4Mz1y.jpg

Hearts of Iron IV Multiplayer

Haftasonu düzenlenecek olan sitemizdeki ilk HOI-IV MP'ye hoşgeldiniz!

Lütfen ülke isteklerinizi üç adet olmak üzere sırayla belirtiniz.

Temsil Edilen Ülkeler ve Oyuncular

Komintern

SSCB - Oberhauser

Müttefik

ABD - Karaoglan

Birleşik Krallık - Engerek1234

Fransa - Nogrod

Mihver

Almanya - Militiades

İtalya - Reoberg

Japonya - Shalafi

Kurallar

Oyun Kuralları

I.Yukarıda belirtilen ülkeler, yukarıda belirtilen ideolojik gruplar dışına çıkamaz.

Lobi Kuralları

I.Katılım artması halinde, oyuncular üstte bulunan ülkelerde beraber oynayacaklardır.
II.Yerleştirmeler, ülkeyi ilk ve kurallara bağlı isteyenlere oyun başlamadan iki gün önce perşembe günü dağıtılacaktır.
III.Ülke Tercihleri üç tane olmalı ve bu üç tercih yukarıda belirtilen ülkelerden olmalıdır.

Oyun Sonu Görüntüleri

11.06.2016 Tarihi itibariyle konulacaktır.

Oyun Zamanı

11.06.2016 - 20.00
A leader is a dealer in hope

Ara
İtalya
ABD
Birleşik Krallık
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
Ara
Oyunu daha satın almadım ama beni japonyaya alırmısın Steam adım Şamil basayev
Ara
bu multiplayerda olmasını düşünmüyorum ama katılım çok çok fazla olursa düşünülebilir.

(06-06-2016, 23:24)harrow33 :
Oyunu daha satın almadım ama beni japonyaya alırmısın Steam adım Şamil basayev

forum adı yazılıyor, ben benim steam id'yi vericem hostlandığı gün ordan eklersiniz beni, bir de oyunun olduktan sonra başvurabiliyormuşsun yetkililer bana öyle iletti kusura bakma.

Ara
German Reich
Italy
United Kingdom
Ara
Tamam yarın ilk iş oyunu alıp burdan size iletirim teşekkürler ilgilendiğiniz için bu arada soracağım bir husus var ben ilk defa paradox oyunlarında multiplayer oynuyacağım bu konuda pek bir bilgim yok yardımcı olacak bir kaynak var mı
Ara
Almanya
Sovyetler
Amerika

Mümkünse coop oynamak istiyorum.
Ara
SSCB
Almanya
ABD
Feed Your Head !!
Ara
Türkiye yada İspanya ile oynamak istiyorum ama illa bunlardan birini seçeceksek İtalya olsun .
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
Arkadaşlar, üç ülke belirteceksiniz ve bu üç ülkede yukarıda belirtilen ülkeler olacak. Aksi durumda, ve özellikle belirttiğiniz ülkelere katılım yoğunsa rastgele yerleştirilirsiniz

(07-06-2016, 00:01)harrow33 : Tamam yarın ilk iş oyunu alıp burdan size iletirim teşekkürler ilgilendiğiniz için bu arada soracağım bir husus var ben ilk defa paradox oyunlarında multiplayer oynuyacağım bu konuda pek bir bilgim yok yardımcı olacak bir kaynak var mı

Kaynak olarak hoi4'ün wiki sayfası var, bir başka kaynakta youtube'ta video yayınlayan kanallar. Bir ara düzenleyip koyarız siteye bunları, ama o zamanı bekleme malum uzun sürebilir.

Ara
Sovyetler Birliği
Almanya
Japonya
Ara
Birleşlik Krallık
Fransa
Almanya
Ara
Almanya
İtalya -
Japonya
Ara
Romanya
Yunanistan
Turkiye
Ara
Oyun saatleri nedir ?
Ara
İftar sonrası yaparız

Ara
Hafta sonu iftarlara davetli olduğum için ben katılamayacağım. Fakat katılan arkadaşlardan ricam eğer imkan var ise video yok ise resimler ile oyunu paylaşmaları.
Ara
oyuncular yerleştirildi, hadi herkese kolay gelsin

Ara
Yedek de alın gelmeyen olursa diye.
Katılım bittimi .
Bitmediyse Komünist Çin alabilirmiyim ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.