Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: İnternet Hızınız & Hizmet Sağlayıcınız
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
WXLrAm.png

Sübhanallah 10 üzerini ilk kez görüyorum paylaşma gereği hissettim o yüzden
İnternet paketim gelecek ay bitiyor. Türk telekomda 16 mbps yalın internet 2 sene taahhüt ile 85 tl. TürkNet'de 100 Mbps kadar internet 75 tl fakat ne kadar hızlı olacağının garantisi yok. Yine de gelecek ay TürkNet'i deneyeceğim çünkü taahhüt yok ve ilk ay bedava. Ayrıca arkadaşını getir kampanyası ile birini davet ettiğinde davet eden ve davet edilen 1 ay bedava internet kazanıyormuş. Şu anda TürkNet kullanan varsa beni davet edebilir.
Ben davet edebilirim.
Uzaktan iş ve eğitime geçilen şu dönemde uploadı keşke artık 10 yapsalar.

unknown.png
Voidian öyle deme senin hızının yarısı bile olmayanlar var.
Benim download speed teoride 16 Mbps, pratikte 13 Mbps civarı geziyor. 93 falan hayal şu an bizim için.
(02-04-2020, 18:18)Voidian : [ -> ]Uzaktan iş ve eğitime geçilen şu dönemde uploadı keşke artık 10 yapsalar.

unknown.png

Az önce test yaptım normalde 6 olan download  3.2 , normalde 1 olan upload 0.5
Normal halimiz bile kötü şu anki durum iyice beter tabi bu durum devletin zerre umrunda değil. Evde ben dahil uzaktan eğitim alan 2 kişi var. Ve derslerimizde yoklama alınıyor. Bununla aynı anda 2 kişi girdigimizi düşünün.
(02-04-2020, 18:18)Voidian : [ -> ]Uzaktan iş ve eğitime geçilen şu dönemde uploadı keşke artık 10 yapsalar.

unknown.png

Ben Istanbulun göbeğinde 5 mbps download görünce şükrediyorum millet 5 mbps uploadı beğenmiyor. Gözünüz doysun be kardeşim :D
Superonline sesimizi duymuş:

unknown.png

Download hızları da minimum 40-50'ye çekilmiş duyduğum kadarıyla.
Benim de 15 iken 50 olmuş download. Upload ise 20 olmuş.
unknown.png
Böyle bir hız mı varmış dedim ne oluyor dedim şaştım kendimde böyle hız görünce
Artık lag yapmayacaksın demek mi oluyor bu :)
Görsel

Neyseki forumda yine gezinebiliyorum. Konuma gore hizi degisebiliyor ama genel olarak hizim bu. Neyse en dibi gormedim demem en azindan :d
Görsel

İzmir'in ortasında olmama rağmen internet 7 mbps olunca bile uçuyor gibi hissediyorum.

Edit: Bu iletiden birkaç saniye sonra internet tamamen kesildi. Maşallah deseydik iyiydi.
unknown.png

Yeniden İzmir'de online'ım ve yeni rekorumu kırdım.
Görsel

Sıradan bir gün sıradan bir hız. Bu hızla görseli yükleyebilmiş olmama bile şaşıyorum.
süperonline fiber
50mbit DL / 5 UP
limitsiz kotasız akn siz
unknown.png

Sonunda VDSL porta geçiş yapabildim. Normalde upload 3mbit ama bugün itibarıyla Ttnet altyapısı kullananların upload hızı mayıs ayında olduğu gibi iki katına çıktı.
Ekran_Alnts.PNG

Siteye girebilmesi 10-20sn sürdü ama 32-5 diyor inanamadım. (Konum yanlış .d)
RQIQpR.png

Fiber kullanmıyorum bu arada.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8