Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: İnternet Hızınız & Hizmet Sağlayıcınız
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
(31-08-2020, 18:11)TR Ace : [ -> ]RQIQpR.png

Fiber kullanmıyorum bu arada.

Hangi gezegen orası .d
(31-08-2020, 18:18)BigUnicorn : [ -> ]
(31-08-2020, 18:11)TR Ace : [ -> ]RQIQpR.png

Fiber kullanmıyorum bu arada.

Hangi gezegen orası .d
Turkcell Superbox gezegeni internetin kablolarla gelmediği farklı bir evren :D
Gördüğüm en düşük hız bu. 14 saat sonra gelen internet böyle oluyormuş sanırım.

Screenshot_3.png
Sular uzun süre kesilip gelince çamurlu akması gibi olmuş bu da.
Superonline 20 Mbit
Turksat Kablonet / Bütün TV paketleri dahil aylık 96 TL ödüyorum. Akıllı internet diye geçiyor. Akşam hızı düşüyor ama.

DTPs35.png
Bunun ilerisinde hızım eksiye düşecek herhalde.

Screenshot_5.png
Şey değil mi bu ya, biri telefonla konuşunca kesilen internet.
Çok şükür normal günlere döndük.

Screenshot_2.png
unknown.png

İnternetim bugün rekor kırıyor. 2 Hearthstone maçına gireyim dedim, ikisinde de internetle cedelleştim. Bazen büyükşehrin merkezinde mi yoksa dağın başında mı oturuyorum sorguluyorum.
IMG-20201124-WA0003.jpeg
10962306326.png

Normalde 5 upload olan hızımı superonline bugün durduk yere 10'a çıkardı. Bazen iyi şeyler de oluyormuş.
11511231748.png

AgileCostlyBeardeddragon-size_restricted.gif
unknown.png

Bugün uçuyorum. Gerçekten.
unknown.png
unknown.png

Uzun bi aradan sonra yeniden ayrı eve çıkıp yeniden internet bağlattım. Yine TurkNet tercih ettim.
Kasım'da zam yapılacağı infosunu aldım, tabi bir de Ocak'tan sonra zam bekliyorum. Bugün bir firma ile görüştüm. Turknet fiber yok diyordu, Turkcell fiber var dedi. 500 mbps ile anlaştık diyebilirim. Normalde taahhüt istemem, ki Türknet kullanma sebebim oydu. Şimdi zırt pırt zam yapmaya başladılar, taahhüt kullanıcı yararına olmaya başladı gibi. Vala enflasyonu ve önümüzdeki zamları düşününce ben firmayı dolandırmış gibi hissettim.

Şu anki internet hızını paylaşayım, güncellenince yenisini atarım:

unknown.png
İkisinin bu kadar farklı olması da ilginç..
unknown.png
(28-10-2022, 18:39)elefsar : [ -> ]Kasım'da zam yapılacağı infosunu aldım, tabi bir de Ocak'tan sonra zam bekliyorum. Bugün bir firma ile görüştüm. Turknet fiber yok diyordu, Turkcell fiber var dedi. 500 mbps ile anlaştık diyebilirim. Normalde taahhüt istemem, ki Türknet kullanma sebebim oydu. Şimdi zırt pırt zam yapmaya başladılar, taahhüt kullanıcı yararına olmaya başladı gibi. Vala enflasyonu ve önümüzdeki zamları düşününce ben firmayı dolandırmış gibi hissettim.

Şu anki internet hızını paylaşayım, güncellenince yenisini atarım:

İkisinin bu kadar farklı olması da ilginç..
unknown.png

Mutluyum.

unknown.png
Eski paketten ucuza geçtim diye uploadımı eski pakette bıraktılar heralde. Arayıp sormam lazım bugün yarın.

image.png
image.png?ex=6553425d&is=6540cd5d&hm=ef6...3b74e6b12&

Zam gelmeden taahütü uzatalım dedim, müşteri hizmetleri yalan söylemiyorsa bu ay baya kallavi bir zam gelecek paketlere(superonline).
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8