Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hearthstone - Ekran Görüntüleriniz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Dikkat! Yoğun dram içerir.(son bosstu)

8YzZ67.png
Geçmiş olsun :)
Görsel

Whoops.
O nasıl oldu?
Mindgames diye bir Priest spell kartı var rakibin destesinden minion çağırıyor, Mage'in Deck of Wonders spellerinden birisi o büyüyü oynadı, ben de Spell Hunter oynuyorum destemde minion yok. Minion olmayınca "Shadow of Nothing" çıkıyor.
Şahane olmuş.
W7R92L.png

Full armor kasan taunt ağırlıklı Yip temalı bir deck yaptım. 2 tane faceless manipulator ile Yip sayısını artırıp minion yüksek manalı minionlar summonlatmaya çalışıyorum. Zor ama eğlenceli bir deck. En son 2 tane velen çıkması dehşet verici
nOa875.jpg
Güne Top-kek ile başladık.
m2bNVY.png
Evolve/Adapt Paladin olsa cidden iyi olabilirmiş aslında :D
Görsel

Spiteful'un Y'Shaarj çıkartması o Y'Shaarj'ın da desteden C'Thun'u çekmesi. :hearteyes:
Düşündüm de aslında göründüğü kadar iyi bir şey değil, Battlecry çöp olmuş oluyor.
Ve Medivh geri döndü.

Bu Karazhan Heroic gerçekten zormuş. Baya zamanımı aldı ama şu harika kart arkası için değer. 

76G845.jpg

PlbEg9.jpg
9mjXXo.png
Bu ne şimdi??
Eklenti çıktı serverlar yoğun indan oluyor. Sonra tekrar dene
Tess Greymane destesi rakip de Rogue ise çok boş oluyor.
0E3bP9.png
Oyuna girer girmez şu dust miktarını görmek çok iyi ya, 2500 geleceğini biliyordum ama yine de mutlu ediyor :D
Ben de 1400 aldım.
Şimdi farkettim eğer o kartları craftlamış olsaydım, hem kartlar bende kalıcaktı hemde dustı geri alıcaktım zaten. Güzel exploit, blizzard farketmemeli :D
Hahaha aynen.
cz3Ve0.jpg

Bir tilki nelere kadir.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19