Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hearthstone - Ekran Görüntüleriniz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Görsel

Combo
aG9DJQ.jpg
Hearthstone_Screenshot_09-06-17_12.56.54_2.png

You Shoul Evolve!
g9zVZR.png
Herşey güzel gidiyordu , forumdan ekledigim bi üstad ile oynuyorken nasilda yeniyorum diye tebessüm etmeye başlamıştım, göründüğü üzre rakibin 3 benim ise 30+21 sonradan da çoğalan kalkanim vardi sadece bir turn kalmıştı zafere
Fakat sonra ; 

3pBjLA.png

Sonra bi şeylerin ters gittiğini fark ettim, zamanlar mekanlar fireballlar , yüzümde ki tebessüm, en fazla ne olabilir ki telaşı ile karıştı, 

lb2r1X.png

Veeee , 
Ömrümün en ilginç pvp'sini yaptım, Nyderrath üstadıma teşekkür ediyorum gerçekten oyunun sonunda ağzım açık kalmıştı  :)
Quest mage in esprisi o zaten. Yalnız iyi oynamışsın. Quest mage oynuyorsa rakip Questi tamamlamadan oyunu bitirmek lazım.
(07-09-2017, 19:32)Merco : [ -> ]Quest mage in esprisi o zaten. Yalnız iyi oynamışsın. Quest mage oynuyorsa rakip Questi tamamlamadan oyunu bitirmek lazım.

Sorun şu ki bende oyuna uzun bir aradan sonra başladım ve quest nedir bilmiyordum zaten o yüzden afalladım :)
Her sınıfa özgü quest kartları var. Journey un goro paketinden çıkıyor. Late game de quest mage kaçınılmaz galip. Erken saldırıp yenilebilir
Volcano işi çözer :D
NO586Y.png

9DVW8r.png

Ceviri yapabilir misiniz arkadaslar , tesekkur ederim :)
-Niçin?
+Ne niçin?
-İkimizinde görev yapması lazımdı
-Neden (roped ? (konuşmanın geri kalanından anladığım üzere neden bitirdin diye soruyor))
+gülümseme
-Anlıyorum bu rank maçı
-Ama ikimizde görev yapıyorduk
-Sen warrior kartları oynama ben ise murlock kartları.
-Farketmez kardeşim.Sinirli olamam.
-gülümseme
+üzgünüm ama benim ingilizcem çok kötü ''üzgün surat''
-Sorun değil
-Ben almanım ya sen?
+Anlamıyorum, usta ''üzgün surat''
+Türküm
-Rica ederim.
(23-09-2017, 11:23)ZenderX : [ -> ]-Niçin?
+Ne niçin?
-İkimizinde görev yapması lazımdı
-Neden (roped ? (konuşmanın geri kalanından anladığım üzere neden bitirdin diye soruyor))
+gülümseme
-Anlıyorum bu rank maçı
-Ama ikimizde görev yapıyorduk
-Sen warrior kartları oynama ben ise murlock kartları.
-Farketmez kardeşim.Sinirli olamam.
-gülümseme
+üzgünüm ama benim ingilizcem çok kötü ''üzgün surat''
-Sorun değil
-Ben almanım ya sen?
+Anlamıyorum, usta ''üzgün surat''
+Türküm
-Rica ederim.

Çok teşekkürler :))
Combo :D
vJg79p.jpg
Güzel combo olmuş.
bL5vQV.jpg

:(
Neden üzgün işareti var
Auchenai 10 ataklı Obsidian'ın lifesteal etkisini negatife çeviriyor, Obsidian'a 1 ataklı minion vurunca 10 dmg yiyorum. Sahada lethal var.
Peki rakibin bunun farkında mı
Malesef, normalde 30 candaydım bir tur önce de o Obsidian 7 ataktaydı, Obsidian 7 vurduğunda rakibe 30'dan 23'e düştü canım, bayağı farkedilir oldu.
Obsidian Statue'den nefret etmek için 1 sebep daha
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19