Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hearthstone - Paket Açma Bölümü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Eğlenceli kartlar çıkmış. Hayırlı olsun.
(10-05-2018, 00:43)eminnn : [ -> ]Bugün girdiğim tawern brawl dan gelen classic paketten çıktı. Bu görüntüyü nasıl tam ekran yaparım?

Kod:
[img]  LİNK   [/img]

Yukarıda gördüğün kodlar arasına alman veya mesaj editöründe "Resim ekle" butonunu kullanman yeterli.
4aEN3L.png

Sağol kardeşim eyvallah :)
Yardım için emeğine sağlık :)
Gece gece 2 leg açtık. Ama açınca şanslı mıyım şanssız mıyım şaşırdım doğrusu.

z08EkR.png
Hunter seviyorsan Emeriss iyi gelmiş. Bir kaç eklentiyle iyi kombolar yaparsın. Bana çıksa çok iyi olurdu.
Emeriss iyi bir leg değil. Manası aşırı yüksek. Kullanışlı değil.
Splintergraft ta herkese çıkıyor. Şöyle bakıyorumda çıkan legendaryler genelde hep aynı kartlar.
Dün Hagatha çıktı, sanırım bir tarihten sonra çıkmış tüm Shaman legendarylerine sahibim.

bTR07Q.jpg
l72pjo4fnclohzfzg.jpg

Uzun bir süre sonra iyi bir paket açtım.
wxwa8dg8hvpvy7v6g.jpg?session_token=5ff0...78b3aea0da

Benim ilk leg bu. Çok sevdiğim bir kart.
GDbqWr.png
Baya zor bir combo gerektiren bir kart. Ama eğlenceli gibi.
Rotface'li destelere gidebilecek bir leg ancak oynanan bir kart değil.
Benlik bir kart gibi durmuyor zaten. Bu eklenti güzel olmadı benim için.
Odd Rogue gider muhtemelen sana Justicar, çok yüksek tempo sağlam deste.
(29-05-2018, 16:44)Duman : [ -> ]Odd Rogue gider muhtemelen sana Justicar, çok yüksek tempo sağlam deste.

İnceledim de destede bulunan üç leg'de elimde yok. Loreyi saymazsak diğer iki leg aşırı pahalı olur.

Odd hunterı da deneyebilirsin, leroy ve baku dışında leg istemiyor ve bildiğim kadarıyla epic kart da istemiyordu.
Odd paladin bence en iyisi. Ama level UP şart.
Ballıyım bu aralar. Geçen gün leg açtığım için hiç ihtimal vermiyordum. İçimden " epic falan çıksa bari " dedim. Golden leg çıktı. Napılır bu kart işe yarar mı ? Dust a çevirmeye değer mi yoksa bu haliyle daha mı çok iş yapar ? 

4yg7amzmedf2d4rzg.jpg
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23