Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hearthstone - Paket Açma Bölümü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
2rzQ0j.png

:sunglasses:
Şanssızlık. :unhappy:

Br7Bzv.jpg
Bu legendaryi oluştururken nasıl bir şey düşünmüşler acaba bu kart benim gözümde 400 dusttan başka bir şey değil
6/6 ve 10/10 olunca koyacak fırsat aratması dışında iyi bir kart.
Birde mage class yapmışlar.Ne alaka?
(04-05-2017, 03:20)Cpt.MacMillan : [ -> ]Bu legendaryi oluştururken nasıl bir şey düşünmüşler acaba bu kart benim gözümde 400 dusttan başka bir şey değil

Öyle deme aslında fena kart değil ama Mage değil de Neutral olsa daha mantıklıydı bence. Mage'in oyun stiliyle pek alakası yok yani bu kartın. Bazı durumlar oluyor tempo için ne kartlar harcıyoruz, bu kart sayesinde 2 drop'un ve 6 drop'un hazır en azından.
BrBz1V.png

captanın tavsiyesiyle c thun aldım.
Pişman olmazsın abi merak etme :D
Np707P.png
12 gün sonra tekrar Legendary kart açmak biraz şanslı olduğumu gösteriyor herhalde
1LX9YA.png
.MacMillan kusura bakma adventure için veridğin görevi aşırı derece kart eksikliğimden dolayı kart açarak kullandım. Aynı görev sonucu sana Malygos bana da bu çıktı :D
Hayırlı olsun :smiling:

Altını nasıl kullandığın benim için önemli değil pek ama adventure alırsan rahat edersin
Pöff bu konu magic the gatheringde açtığım paketleri hatırlattı :(
Her Un'Goro destesinde banko 5 kartın 4'ü kopya oluyor, bu sebeple artık açmaya gerek görmüyorum. Deste açarak en fazla şans eseri Legendary veya elimde olmayan Epic kartlardan elde ederim, o şans eseri ihtimali de değmiyor açıkçası. Bu sebeple şimdiden bir sonraki expansion'a gold biriktirmeye başladım. Şu an yaklaşık 700 goldum var, ara ara da Arena'da harcamayı düşünüyorum ancak bu saatten sonra Journey to UnGoro paketi almayacağım.
V0kayy.jpgSadece birkaç gün arayla gelen legendary :D
ldMjzB.jpg
Legendary'nin kırılmadan önceki son dakikaları.
Son 2 görseli jpeg olarak yeniden upload edip mesajları düzenledim. Resim yüklerken buna dikkat edelim.
(24-05-2017, 23:38)chatlaks14 : [ -> ]Legendary'nin kırılmadan önceki son dakikaları.

Güzel kart...
Tavern brawl zaferi sonrası ilk secretlarım geldi :D

qb5D2q.png
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23