Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (Beta v 0.4)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Tamamdır çeviriyorum
Modu Yapıyoyomusunuz
evet turkce ceviri eksik birtek
Mod güzele benziyor bekliyoruz.
2 gun icinde betasi cikacak
Yeni resimler eklendi
Mod çok güzel olmuş bakmayalı.Eline sağlık.
Mhp Başında Meral Akşenar Neden Öyle Devlet Bahçeliyi Yapın
Amerika ya trump u koyun
Bide neden suriye de muhalifler yok?
zaman farki
modumuzun betası çıktı arkadaşlar bayram hediyesi
EE BU Mod çalışmıyorr ülkeyi seçiyorum dın dın edip oyundan atıyor :rage:
(24-06-2017, 16:59)efe1238 : [ -> ]EE BU Mod çalışmıyorr ülkeyi seçiyorum dın dın edip oyundan atıyor :rage:

mod 1.3.3 ve türkçe uyumlu

v.0.2 eklendi arkadaşlar artik oyundan atma sorunu yok ve bazi ozlelliklerde eklendi
Merhaba,ben MD : Türkiye Genişletme Paketini yükledim.Sorunsuz olarak kurulumunu yaptım fakat,Yıl seçip başlarken oyun atıyor.Bu modu kurmak için MD'nin orijinal versiyonunun kurulu olması gerekiyormu?
(26-06-2017, 11:28)AnGonE : [ -> ]Merhaba,ben MD : Türkiye Genişletme Paketini yükledim.Sorunsuz olarak kurulumunu yaptım fakat,Yıl seçip başlarken oyun atıyor.Bu modu kurmak için MD'nin orijinal versiyonunun kurulu olması gerekiyormu?

hayir md icinde hazir halde farkli bir mod gibi kurulum yapin. moda 1.3.3 versiyon uyumlu ve türkçe girdiginize emin misiniz ?
(26-06-2017, 14:00)Arbod : [ -> ]
(26-06-2017, 11:28)AnGonE : [ -> ]Merhaba,ben MD : Türkiye Genişletme Paketini yükledim.Sorunsuz olarak kurulumunu yaptım fakat,Yıl seçip başlarken oyun atıyor.Bu modu kurmak için MD'nin orijinal versiyonunun kurulu olması gerekiyormu?

hayir md icinde hazir halde farkli bir mod gibi kurulum yapin. moda 1.3.3 versiyon uyumlu ve türkçe girdiginize emin misiniz ?

Çözdüm sorunu reis.Modun betası böyle ise tam sürümünü düşünemiyorum bile.Mod çok güzel eline sağlık.Yalnız ben kongre ile parti lideri değiştirmeyi anlamadım -_-
KARDEŞİM ŞİMDİ BUNU SEN 1.4.0 A AYARLASANA
OLMAZMI SEVEREK Takip ediyoz
(26-06-2017, 15:05)AnGonE : [ -> ]
(26-06-2017, 14:00)Arbod : [ -> ]

Çözdüm sorunu reis.Modun betası böyle ise tam sürümünü düşünemiyorum bile.Mod çok güzel eline sağlık.Yalnız ben kongre ile parti lideri değiştirmeyi anlamadım -_-

odagi acinca kurultay kongre odaklari var ic politikada onlardan tamamlayinca lider degisiyor

(26-06-2017, 19:23)EMRETHEBABO : [ -> ]KARDEŞİM ŞİMDİ BUNU SEN 1.4.0 A AYARLASANA
OLMAZMI SEVEREK Takip ediyoz

kardesim o ancak bayramdan 1-2 hafta sonra hem 1.4 uyumlu olacak hemde md surumu guncel olacak turkce ceviri yardim edilse turkcede olcakta iste

bence ben 1.4 uyumlu yapana kadar 1.3 kurup oynamaya değer ☺
Öncelikle yaptığın yamayı çok ama çok beğendim lakin oyuna giriş ekranına geliyor üstteki çubuk doluyor ve beni oyundan atıp runtime error hatası veriyor. Bilgisayarım 32 bit. Ve belgelere baktığımda mod klasörü backup klasörünün içine gitmiş oluyor. Lütfen yardımcı olur musunuz 
Herşeyi Yapıyorum ÜLKE Şeçme Yerinde Tr Tıklıyom Bişey dEMEDEN OYUNDAN ATIYO
Sayfalar: 1 2 3 4