Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Millenium Dawn : Türkiye Genişletme Paketi (Beta v 0.4)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
(28-06-2017, 10:57)emirhoi4yasar : [ -> ]Herşeyi Yapıyorum ÜLKE Şeçme Yerinde Tr Tıklıyom Bişey dEMEDEN OYUNDAN ATIYO

1.3.3 ve turkce girdiniz degil mi
(27-06-2017, 12:00)Kurtfurkan44 : [ -> ]Öncelikle yaptığın yamayı çok ama çok beğendim lakin oyuna giriş ekranına geliyor üstteki çubuk doluyor ve beni oyundan atıp runtime error hatası veriyor. Bilgisayarım 32 bit. Ve belgelere baktığımda mod klasörü backup klasörünün içine gitmiş oluyor. Lütfen yardımcı olur musunuz 

1.si oyundan attiginda ve tekrar oyunu actiginda sana bi soru soruyor hatadan dolayi belgelerimdeki dosyalar backupa gitsin mi diye o dizjni temizle deki tiki kaldirip tamam derseniz backupa gitmez. 2.si  1.3.3 versiyon ve turkce mi girdniz ?
(28-06-2017, 13:03)Arbod : [ -> ]
(28-06-2017, 10:57)emirhoi4yasar : [ -> ]Herşeyi Yapıyorum ÜLKE Şeçme Yerinde Tr Tıklıyom Bişey dEMEDEN OYUNDAN ATIYO

1.3.3 ve turkce girdiniz degil mi 

evet türkçe ve 1.3.3
bu modda arap baharı olayı varmı
1.4 için bekliyorum.
Linki yenilerseniz sevinirim.
konu güncellenmiştir
Bende de runtime error diyor, sürümüm 1.4.1. 1 aydır uğraşıyorum bu problemle..
2023, Osmanlı Diriltme, Turan Paktı ... :D
komik olan ney onu anlamadim
mod güzel gidiyor, yakında test edeceğim.
Merhaba Yardım gerekiyor mu ?
Bunu kurabilmem için öncelikle milennium down mu yüklemem gerek
hocam link yeniler misiniz
mod ne zaman çıkıcak ??
Modla ilgili gelişme varmı yoksa yapmayı bıraktınızmı güzel çalışmaydı
ne zaman çıkar
mod çıktımı
(04-06-2017, 14:16)ReventonTr : [ -> ]
(01-06-2017, 18:27)emirhoi4yasar : [ -> ]Mod Ne Zaman Çıkar

Sadece focusu bitirmek ve turkce eksiklikleri kaldi

Yeni gorseller eklendi arkadaslar cikmadan önceki son hali inceleyip elestirebilirsiniz

1.5.3 için link atarmısınız lütfen
Sayfalar: 1 2 3 4