Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Civ5 - Multiplayer : Temmuz 2017
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Games_Civilization_5_026235_.jpg

Genel Bilgiler
Tur sınırı: 300
Tur başına süre: 2.30 Dakika
Tur sistemi: Simultaneous
Oyun Hızı: Quıck
Zafer tipleri : Askeri, Diplomatik , Kültürel , Bilimsel , Zaman
Medeniyetler: Oyuncu seçimli
Harita türü: Pangea
Oyun Süresi: Hafta da 2 gün 3 saat (Günler katılımcılarla birlikte belirlenir.)
Host:
Gm:

Katılımcılar

Katılıyorum. Ülke Seçimim Wu Zetian'ın Çin'i. Günler Bana Fark Etmez Her Gün Müsait Olurum.
Katılıyorum. Günler sıkıntı çıkarmaz ben England alayım mümkünse. Bir de tur sınırı olmasa aslında da gönlümüzce oynasak :D
Tur sınırı iyidir çok uzun sürmemiş olur. Hem bitince yeni bir oyun daha kurarız ardından. Bir de rica edeceğim yorumunu galiba alıntı olarak yazmışsın onun yerine yukarıdan yorum yaz seçeneğini kullanırsan daha güzel olacaktır.
Katılıyorum. Oyunda mod bulunacak mı ?

Ülke : Polonya
(02-07-2017, 19:12)Aeschyli : [ -> ]Katılıyorum. Oyunda mod bulunacak mı ?

Ülke : Polonya

Oyunda mod yok. Tüm dlc'lerin olduğu vanilla bir oyun olacak.
Bu arada aklıma gelmişken ben de not düşeyim. Ülke olarak Japonya alacağım ben de.
dostum haritamız pangea (yani tek ve büyük bir kıta) İngiltere sanki bu harita türüne çok uygun değil tabi istersen oynayabilirsin ama ben önermiyorum diyebilirim.
(02-07-2017, 20:12)İlber Ortaylı : [ -> ] dostum haritamız pangea (yani tek ve büyük bir kıta) İngiltere sanki bu harita türüne çok uygun değil tabi istersen oynayabilirsin ama ben önermiyorum diyebilirim.

Hangi ülkeyi önerirsiniz hocam :D

Geliyormusunuz beyler , ayrıca eğer herkes müsaitse bu akşam ilk eli atalım
Oyun yüklü olmadığı için bugün başlarsa katılamam, ancak başlamaz ise Araplar ile katılmak isterim.
akşam steamdeysem gelirim.
Zaten ilk başvuruyu ben yaptım. Onun dışında başladığı zaman çok önemli değil. Oyunculara en uygun zaman neyse o zaman başlasın. Sana karada güçlü olan bir ülke almandır. Örnek vermek gerekirse Shaka Zulu, Genghis Khan vb. liderleri tercih edebilirsin.
(03-07-2017, 18:03)PCOyun : [ -> ] Zaten ilk başvuruyu ben yaptım. Onun dışında başladığı zaman çok önemli değil. Oyunculara en uygun zaman neyse o zaman başlasın. Sana karada güçlü olan bir ülke almandır. Örnek vermek gerekirse Shaka Zulu, Genghis Khan vb. liderleri tercih edebilirsin.
Genghis Khan alıyım o zaman ben :D
ben olmayacağım bilgisayara format attıktan sonra indirmedim oyunu, indirsem de şu sıralar oynayasım yok zaten :D
(03-07-2017, 12:42)EgeSayin : [ -> ]
(02-07-2017, 20:12)İlber Ortaylı : [ -> ] dostum haritamız pangea (yani tek ve büyük bir kıta) İngiltere sanki bu harita türüne çok uygun değil tabi istersen oynayabilirsin ama ben önermiyorum diyebilirim.

Hangi ülkeyi önerirsiniz hocam :D
Yani nasıl oynamak istediğine göre değişir. Bilim zaferi kovalarsan Babil , Kültür kovalıyorsan Brezilya , Askeri kovalıyorsan Moğol , Diplomasi kovalıyorsan Venedik derim ben ama yine de nasıl bir devlet aradığına bağlı.
Katılacak arkadaşlar hangi günler de uygun olduklarını da eklerlerse oynayacağımız günleri kesinleştirmiş olalım.
hepi topu 5-6 saat sürecek bir mp için cidden çok uğraşılıyor ama bir türlü başlamıyor. sırf bu yüzden soğudum bu mp işinden..
Geçen sefer bende full dlc olmadığı için dlc'siz multi atılmak istenmedi.Bu seferde ilber 1 hafta evde yokmuş yoksa direk atıcaz.Zaten geçen sefer 4 kişi oyun çevirmiştik
Bende geliyorum.Bi Brezilya ve ya Babil alırım :)
Sayfalar: 1 2 3