Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: EU4 - Multiplayer: Eylül 2017
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
(13-09-2017, 18:27)Kaiser-i Rum : [ -> ]Arkadaslar ona bagli olarak ) bizlere malzeme muamelesi yaptigi icin multimiz ertelenmistir(veya gelecek bir multiye yonlendirilecektir.) Guvenip iş yaptigim arkadaslar adina sizin zamaninizi caldiklari icin ozur dileri.

Kaiser-i Rum bizim ismimizi kullanma canım , Onu kendi kafana göre kimseye sormadan Modlu oynama kararı almadan önce düşünecektin.
Dediğim gibi arkadaşlarımın keyfî için multilerini umursamadan sattıkları ve sizin vaktinizi boşa harcadıkları için özür dilerim. Zaten kendilerinin tüm iletişim adreslerinden de çıkarıldığıma göre arkadaşım da değiller. Unutmayın . Kaiser asla bir gruba kendini adayacak kadar küçük değil. Herkesin grubunda oyun oynadım. Yine unutmayın. HEIL

HEIL KAISER
Yazık deli herhalde.
Fransa Morroco Lübeck 1628saat
(13-09-2017, 20:20)Reoberg : [ -> ]Fransa Morroco Lübeck 1628saat

WoW
Mod kullanılacağini yeni gördüm ayrılıyorum.
Başlayamamış multiplayer zaten Reo.

Ağustos etkinliğinde boş ülkeler var, bunun yanı sıra yeni haftasonu etkinliği açılacak onlara katılabilirsin.
Ne oyundu be, İtalya'da herkes üstüme proclaim atmış kimin kuklasıyım anlayamadım.
(16-09-2017, 15:32)napolyon94 : [ -> ]Ne oyundu be, İtalya'da herkes üstüme proclaim atmış kimin kuklasıyım anlayamadım.

Mustafa o ilk oyundu canım ya , Hatta sen Ai ye bırakınca ülkeyi bana karşı koalisyona girdi , Savaşta geçiş vermedi , Düşmana Condo attı . Savoya garanti atdı savaşına girdi 55k Ordu getirdi .

Kısacası burnumuzda getirdi O İtalya vallahi oyunda:D
Yz benim kadar korkak degil :D
Oyun devam ediyorsa katılabilir miyim bende
discordunuzu alabilir miyim bende katılırım ilerdeki veya şimdiki oyunlara
Sayfalar: 1 2 3