Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Civ6 - Multiplayer: Temmuz 2018
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
2QLJGP.jpg
Civilization VI - Temmuz 2018 Etkinliği

Mümkün olduğunca tek seferde biten oyunlar olmasını düşünüyorum ancak oyuncuların isteği doğrultusunda bazı oyunları 2 parça olarak da oynayabiliriz. Katılanlar müsait olacağı günleri ve saatleri belirtirse daha rahat şekilde ortak bir gün seçebiliriz.

Katılımcılar

Civcileri beklerim
Katılıyorum.
saatler uyarsa neden olmasın
Günler ve saatler uyarsa katılmaya çalışacağım.

Müsait olabileceğiniz gün ve saatleri belirtebilirsiniz.
Cuma veya cumartesi aksam 8-9 sonrasi uygundur sanirim. Bana kalsa haftasonu gunduz isterim ama kim gelecek
Benim bu tarz aralıksız 30 dk pcde oturabilmem bile zor görünüyor. Her an bir iş buyurulabilme veya birilerinin gelmesi gibi durumlar çok sık oluyor yazın.
Sanırım daha katılım yok, bu Cuma 21.00 gibi başlayabiliriz. Katılımcılar isterlerse Cumartesi 21.00'e çekebilirim.

Anca cumartesi müsait olurum
No problem
Hazırız.
Hazırsanız bugün ilk oyunu atıyoruz yoksa yarın 21.00'e ertelenecek.
Küçük bir senaryo mu olucak yoksa normal oyun mu ?
Edit: Hazırım oyun olursa.
hazırsan oyun açacağım.
Yarın ya da pazar günü oyun kurabilirim. Müsaitseniz uygun saatleri yazmanızı rica edeceğim.

Cumartesi olabilir
Şu sıralar yoğun sıcak var, güneş de batmıyor malesef o yüzden normalde 19-20 arası dışarı çıkmam gerekiyorken şimdi 21-22'ye uzattım. 22 gibi müsait olabiliyorum.
Tekrar soz verip satmak istemiyorum. Ama musait olursam gelirim diyebilirim. Ne kadar gec saat olursa o kadar iyi olur
Sayfalar: 1 2