[MP] Civ6 - Multiplayer: Temmuz 2018
2QLJGP.jpg
Civilization VI - Temmuz 2018 Etkinliği

Mümkün olduğunca tek seferde biten oyunlar olmasını düşünüyorum ancak oyuncuların isteği doğrultusunda bazı oyunları 2 parça olarak da oynayabiliriz. Katılanlar müsait olacağı günleri ve saatleri belirtirse daha rahat şekilde ortak bir gün seçebiliriz.

Katılımcılar
hby6qc.gif
Ara
@Duman
@yafeshan
@Sezar
@altnkurt
@jax61
@PCOyun
@ceh1907
@Aeschyli
@Justicar
@Voidian
@Gurt
@Feldmarschal
@Onur34

Civcileri beklerim
hby6qc.gif
Ara
Katılıyorum.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
@Ayro saatler uyarsa neden olmasın
Ara
Günler ve saatler uyarsa katılmaya çalışacağım.
@Duman @Feldmarschal

Müsait olabileceğiniz gün ve saatleri belirtebilirsiniz.
hby6qc.gif
Ara
Cuma veya cumartesi aksam 8-9 sonrasi uygundur sanirim. Bana kalsa haftasonu gunduz isterim ama kim gelecek
Ara
Benim bu tarz aralıksız 30 dk pcde oturabilmem bile zor görünüyor. Her an bir iş buyurulabilme veya birilerinin gelmesi gibi durumlar çok sık oluyor yazın.
Sic Parvis Magna
Ara
Sanırım daha katılım yok, bu Cuma 21.00 gibi başlayabiliriz. Katılımcılar isterlerse Cumartesi 21.00'e çekebilirim.

@Gurt
@Feldmarschal
@Duman
@yafeshan
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Anca cumartesi müsait olurum
Ara
No problem
Ara
Hazırız.
@yafeshan @Gurt Hazırsanız bugün ilk oyunu atıyoruz yoksa yarın 21.00'e ertelenecek.
hby6qc.gif
Ara
Küçük bir senaryo mu olucak yoksa normal oyun mu ?
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Edit: Hazırım oyun olursa.
@Feldmarschal hazırsan oyun açacağım.
hby6qc.gif
Ara
Yarın ya da pazar günü oyun kurabilirim. Müsaitseniz uygun saatleri yazmanızı rica edeceğim.

@Duman @Gurt @yafeshan @Feldmarschal
hby6qc.gif
Ara
@Ayro Cumartesi olabilir
Ara
Şu sıralar yoğun sıcak var, güneş de batmıyor malesef o yüzden normalde 19-20 arası dışarı çıkmam gerekiyorken şimdi 21-22'ye uzattım. 22 gibi müsait olabiliyorum.
Tekrar soz verip satmak istemiyorum. Ama musait olursam gelirim diyebilirim. Ne kadar gec saat olursa o kadar iyi olur
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.