Animasyon: Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)

Miles Morales okulda sürekli arkadaşlarıyla sorunlar yaşayan ve bunun üstüne yeni örümcek adam olan New York'lu bir gençtir. Mahallemizin örümcek adamı Peter Parker'la karşılaşan Mile Morales'in Peter'dan alması gereken uzun bir eğitim vardır.

Çıkış tarihi: 14 Aralık 2018

Yönetmen:
Bob Persichetti, Peter Ramsey

Başrol Oyuncuları:
Jake Johnson
Hailee Steinfeld
Nicolas Cage
Shameik Moore
Sic Parvis Magna
Ara
Doğal olarak biraz fazla çocuklar için sahne barındırıyordu ancak renkli ve eğlenceli bir filmdi.
Kaliteli diyemeyeceğim ama eğlenceli bir filmdi. Dolu dolu 2 saat geçirdim. Tekrar izler miyim? Tabi ki hayır. Muhtemelen filme dair de aklımda bir şey kalmayacak. Ama yine de gayet güzel bir 2 saatti. Filmlerle kıyaslamayı pek doğru bulmadım. Oyuna yakın bir temada geçiyor. Bu nedenle oyunla kıyaslamak daha mantıklı geldi bana. Benzerlikleri olduğu kadar farklılıkları da çok. Wilson "Kingpin" Fisk oyundakinden daha iyiydi ama genel olarak hikaye oyuna kıyasla vasattı. Miles Morales oyundaki halini aratmadı.

Sic Parvis Magna
Ara
Ortalama bir filmdi işte. Tek başıma olsam sonuna gelmezdim. Ha bir de Doktor oldukça iyidi.
Ara
Çizimleri hoşuma gitti ama hikayesi pek etkilemedi. Biraz daha gizem ve sürpriz faktörü olabilirmiş.
tTRiYax.png
Ara
Beklentini doğru belirlersen gerçekten çok eğlenebileceğin bir film. Filmi izlerken oldukça eğlendim. Filmde çok sayıda gönderme vardı ve büyük ihtimalle anladığımdan çok anlamadığım gönderme vardır gibi düşünüyorum.
Ara
Geçen hafta izledim. Gayet eğlenceli ve güzel bir filmdi. Grafikler ve efektler ilgi çekiciydi. Ben beğendim.
76561198034761601.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.