Atinayla nasıl kurtulup gelişeilirim
Ben Atina serisi yapmak istiyorum güncellemeden sonra ve Ironmanle oynamak istiyorum Atinayla nasıl kurtulabilirim bunun zamanlaması nedir ne yapmalıyım önerilerinze açığım.
savaş barıştır özgürlük kölelik cahillik güçtür
Ara
Ironman oynayacağına güvenmek isterdim benim bir hikayem vardı ayrıntılı değil ama cenevizi alıp osmanlı dalarken kaçıp dip rep kasarak macar ve avusturyaya yanaşcan ama o ikisini aynı anda alman lazım mütto ya sonra venedik üzerinden italya kaçıcaksın.
Ara
yesmen yaz :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Hile yok diyorum
savaş barıştır özgürlük kölelik cahillik güçtür
Ara
DDRjake isimli bir yayıncının Atina ile video serisi var. Youtubea yazarsan kolaylıkla ulaşabilirsin.

Şahsen hiç denemedim, fakat Osmanlı sayesinde bağımsızlığını kazanıyordu. Sonrasında Osmanlıyla savaşa tutuşuyor ve çook uzun bir savaş yapıyorlardı, yanlış hatırlamıyorsam otuz sene kadar sürüyordu savaş :D
Ara
O oynadığı oyun eski versiyon işlemez. Boşuna izlemiş olun. Yeni diplomasi sisteminde ottomandan seni kurtarmasını sağlaman %5 gibi bir şey ama bir kere başıma geldi şansıma ottonun vassallığına düştüm avusturya, polonya ve memlükün hemen desteğini alıp işgal etmiştim ama geri çabucak yıkıldım o oyun, italya ve memlükten yürü dediğim gibi.
Ara
(01-02-2016, 10:54)lortcush : O oynadığı oyun eski versiyon işlemez. Boşuna izlemiş olun. Yeni diplomasi sisteminde ottomandan seni kurtarmasını sağlaman %5 gibi bir şey ama bir kere başıma geldi şansıma ottonun vassallığına düştüm avusturya, polonya ve memlükün hemen desteğini alıp işgal etmiştim ama geri çabucak yıkıldım o oyun, italya ve memlükten yürü dediğim gibi.

AI Osmanlının İstanbula saldırı yapacağı sırada bağımsızlığını ilan ediyor ve İstanbula sonradan gelen Osmanlı birlikleri sayesinde üstün çıkıyordu. Yani diplomasi ile alakası yok.

Ama dediğin gibi eski sürüm illaki farklılıklar vardır.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.