Civilization V'in Sesi Hayatını Kaybetti
#1
William Morgan Sheppard (24 Ağustos 1932 - 6 Ocak 2019)
Televizyonda,tiyatroda,filmlerde ve oyunlarda ve Doctor Who'dan Star Trek'e Medal of Honor'a kadar uzanan rollerini gördüğümüz Civilization V'in de seslendirmesini yapmış olan İngiliz aktör William Morgan Sheppard 86 yaşında hayata gözlerini yumdu.


Medal of Honor'da bilgilendirme kısımları ile tanıştığımız Morgan'ı kendisi ile özdeşleştirdiğimiz projelerden bir tanesi de Civilization V'de yaptığı seslendirmelerdir. Herkesin hayatında bir karakteri,bir repliği yada seslendirdiği bir cümleyle katkıda bulunmuş olan Morgan'ı Civilization V'de söylediği ''So teach us to number of our days, so we may apply our hearts unto wisdom.'' sözleri ile anmak isterim. Civilization V için yapmış olduğu seslendirmeleri dinlemek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

[+] 2 üye İlber Ortaylı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#2
Allah taksiratını affetsin ne diyelim. insanoğlu fani.
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil,  psikolojik bir hastalıktır...
Ara
Cevapla
#3
Medal of Honor ne oyundu be ilk playstation da oynardık bu oyunu hey gidi günler hey :D
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.