EU4 - Geliştirici Multiplayerları
Twitchten izledim, youtube'a gelmeden.

Groogy müthiş patlatıyor kendisini çok gülmüştüm :D Osmanlı'ya birşey demiyorum zaten hepsini izleyen varsa anlamıştır, mp'nin son dakikalarını trolledi kendisi :D

btw. partitions of muscovy bayağı iyiydi.
Ara
Gelecek haftalarda Twitchten paylaşmayı düşünüyordum ben de.Youtube a geç ve partlı geliyor.

Groogy her zaman ki gibi klasik.Yeni ülkeyle devam eder umarım, renk katıyor pek iyi oynayamasa da.Osmanlı konusunda oynayan oyuncusu Kaiser Johan geçen dev clash ta ilk kez izledik kendisini.Livonian Order dan kurduğu Prusya ile ortalığı dağıttı diyebiliriz.Bizans ile de muhtemelen öyle olacaktır.Troll olarak bakmıyorum ben geliştirici mp lerinde hep benzer şekilde ülke değiştiriliyor zaten.

Moskova, Burgonya, Aragon ve Venedik in başına gelenler üzücüydü.Geliştirici mp lerinin bu yanı aslında baya acımasız İngiltere, Fransa, Kastilya dostluğu karşısında şansları yoktu.Kazanmaya yakın gördüğüm devletler İngiltere, Bizans ve Avusturya.
[+] 2 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
2. hafta

Ara
3. Hafta
1. Kısım

2.Kısım
Ara
4. Hafta

Ara
Dev Clash - Dharma

1. Hafta

Ara
Dev Clash - Emperor

https://www.twitch.tv/paradoxinteractive
Ara
Jake'in yayında olması enteresan, demek ki kötü bir ayrılık yaşanmamış.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
bu adamların kuralları nasıl ?
Ara
Grandest LAN'ı soruyorsan burada biraz bahsediliyor: https://www.notion.so/EUIV-The-Grandest-...11d4139e9e

Bazı oyun içi hamlelerin yasaklanabileceğinden bahsedilmiş, onun için ayrı bir Kural Kitabı varmış. Kural Kitabının linkini bulamadım.

Geliştiricilerin oynadıkları multiplayerlarda ise genellikle kural olmuyor. Zaten patronunla/iş arkadaşınla oynuyorsan çok fazla işlerin raydan çıkma lüksü pek yok.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.