Film: Ant-Man and the Wasp (2018)
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Wasp Evangeline Lily mi?
Sic Parvis Magna
Ara

Yeni bir TV Spot'u yayınlandı.
Sic Parvis Magna
Ara
SPOİLERSİZ YORUM
Filmi bugün izleyebildim. Kevin Feige'ın filmlerini seviyorsanız bu filmi de seversiniz. Ama çizgi-romanlarla aranız yoksa çok da bir beklentiniz olmasın. Evangeline Lilly'nin de Paul Rudd'ın da oyunculukları güzeldi. Michael Douglas da çok aktif rol aldı ilk filme göre. Michael Peña'da filmin komedi unsurunu oluşturan yegane karakter olmuş. Hikayesi beklediğim gibi değildi. Şaşırtan kısımları oldu fakat çoğunlukla açıklanmayan noktalar var. Bitiş kısmı da Infinity War'a güzel bağlanmış.
Şahsen benim hoşuma gitti. Film hızlıca kendine bağlıyor. Sonuna kadar da sürükleyici bir şekilde götürüyor. Ara ara temponun düşüp dramatik sahneler koyulmasını veya açıklayıcı sahneler koyulmasını isterdim. Genelde aksiyona çok yer verilmiş. Dediğim gibi çizgi roman filmlerini seviyorsanız kaçırmayın.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Filmi sinemada izledim ve oldukça başarılı buldum. Aksiyon olarak fazlasıyla doyurucu olmuştu. Oyunculuklar olarak ise klasik bir MCU filmi. Filmle alakalı tek sıkıntım Ghost karakterini sonradan hiç görmememiz.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.