Hanedan Oyunu: Freedom-İskoçya Hanedan oyunu
Ben de oynayabilir miyim oyunu? Bir de neden Maritime? Kolonicilik gitmek daha mantıklı olurdu bence. İlla donanma ağırlıklı gitmek ise amaç Naval da olurdu.
"... Egemen sınıfın düşünceleri, bütün çağlarda, egemen düşüncelerdir, başka bir deyişle, toplumun egemen maddi gücü olan sınıf, aynı zamanda egemen zihinsel güçtür.."
Ara
(09-06-2017, 17:45)strateggy : Ben de oynayabilir miyim oyunu? Bir de neden Maritime? Kolonicilik gitmek daha mantıklı olurdu bence. İlla donanma ağırlıklı gitmek ise amaç Naval da olurdu.

Kral Walter öyle istedi ve öyle oldu :up:
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(09-06-2017, 17:45)strateggy : Ben de oynayabilir miyim oyunu? Bir de neden Maritime? Kolonicilik gitmek daha mantıklı olurdu bence. İlla donanma ağırlıklı gitmek ise amaç Naval da olurdu.

Tabi ki.Listenin sonuna eklerim seni de, sıran gelince oynarsın.Her oyuncunun farklı görüşleri olabiliyor aynı tarihte kralların farklı görüşleri gibi.Sıranız gelince politikaları değiştirebilirsiniz.
[+] 1 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de katılıyorum.
Ara
@napolyon94 Şimdi Pcoyun ile konuştum.O sağdaki event dediğim gibi kraliçenin gelmesiyle ilgili.Kraliçenin Corrie hanedanından olduğunu söylüyor aynı anda da veliahtın doğmuş.Yani şu an 27 yaşında ve ölmemişsin :D.Kraliçe eventleri dlc ile geliyordu muhtemelen sende olmayan dlc lerden biriymiş ondan karışmış.Neyse bıraktığın save den devam eder iletiye editlersin.
Ara
Yapma yav :D ben yeni hanedanlik.eventini gorunce he tamam dedim bizde islem bitti :D aksam ölümden donen bir hukumdar olarak armadayi insaya devam edecegim :D
Ara
Kral Walter de Valois 1531-1537 (2.Dönem)
https://drive.google.com/file/d/0B1pDRgR...sp=sharing
[+] 4 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İskoçya ile Büyük Britanya, Portekiz ile İspanya, Burgonya ile Fransa kurulduğunu gördüğümde aklıma gelir.

[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
@Duman
Stockholm sendromu :)
Ara
I. Edward Konseyi(0-1-5) Ve I. Elizabeth Dönemleri(6-6-5)

1537-1546                                  1546-1596

https://drive.google.com/open?id=0B0OhWO...nZFSlBHdTQ
WhaW8Am.gif
[+] 7 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çok iyi bölüm.
G0kMNN.png
Ara
I.Elizabeth ülkeye çağ attırmış
Ara
Güzel bölüm de neden çift hanedan oynadın ?
Ara
@napolyon94 @iberkay a Sordum Bunu Konseyin Bitişinde Kralın Tahta Geçmesiyle Aynı Anda Geldiği İçin Elizabeth Eventi Oynayabilirsin Dedi Kendisi Bana O Yüzden Oyuna Devam Ettim.
WhaW8Am.gif
Ara
Serinin amacı herkesin bir kralı(kraliçe) oynaması.Tahta geçeceği gün kral adayı öldürüldüğü için fiili olarak taç giymemiş oluyor o yüzden böyle bir karar aldım.
Elizabeth'in geçmesi de iyi olmuş, fena bir kraliçe :).Eline sağlık.@Z1AN da sıra.
Ara
Çok tatlı bir bölüm olmuş eline sağlık :up:
Ara
İki güzel bölüm olmuş ellerinize sağlık beyler :)
Ara
 HENRY I. TUDOR  (1596-1647)

Henry I. Tudor'un Vasiyeti
Danimarka topraklarının kalanını alarak iskandinav topraklarına hakim ol.
Kolonilerini güçlendirmeye devam et.
Hollanda ileride bizim için amerikada yardımlar yapabilir onları kullan.
https://drive.google.com/file/d/0B597u23...sp=sharing
[+] 2 üye Z1AN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Z1AN Sen Yapınca Dikkatimi Çekti. Acaba Savaştığın Kabileler Reform Olmamışlar Mıydı? Çünkü Reform Olmuşlardıysa Kolonine Devretme Özelliğini Kullanman Daha Makul Olurdu Toprak Almak Yerine.
WhaW8Am.gif
Ara
(11-06-2017, 14:50)PCOyun : @Z1AN Sen Yapınca Dikkatimi Çekti. Acaba Savaştığın Kabileler Reform Olmamışlar Mıydı? Çünkü Reform Olmuşlardıysa Kolonine Devretme Özelliğini Kullanman Daha Makul Olurdu Toprak Almak Yerine.

hiç dikkat etmemişim ona gece 5 de oynayınca öyle oluyor demekki :D
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.