[MOD] Hoi4 Osmanlı Mod
Mod Hoi4 1.6.2 VE The Great War 0.7.2 Uyumlu
Selam Bu Modu Ben Yaptım Modda Gelince Mod The Great War Modunu Düzenleyerek Yaptim Daha Güzel Osmanli Deneyimi Yaşamak İçin Moddu  Modu İndirip Kura Bilirsiniz İsterseniz Moddu Geliştire Bilirsiniz Not:The Last Sultan Moddu Ve Better Otoomans Modlarından Bazı Resimler Alınmışdır
İndirme Linki:eski silindi yenisi eklenecek
Video:https://youtu.be/MtfEmjyWTzA (Eski Surum Videosu)
Moddun Özellikleri-Osmanlıya 35 Askeri General 10 Tane Deniz Generali 17 Tane Bakan Ekledim Bazi Looading Screen leri Ekledim
Uyarı-The Great War Modu Kurulu Olmak Zorundadır  Ve Bazi Paşalar Vaktinden Önce var Bunu Kafanıza Takmayin :) Modda Focus Veya Event Yoktur
Resimler
silindi ;.
[+] 1 üye 5MURAD5 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Modda Herhangi Hata Görürseniz Yorum Ata Bilirsiniz ! Aliağa Şıhlinski Kendim Ekledim Oyuna Baslarken Savas Oluyor Moddla Alakali Diyyildir Bi sure sonra gidiyor yada Arabistani alirsaniz Ingilizlerin oldugu bolge haric gider ! libya savasi kazanilamiyor eyer eventi biliyorsaniz codlara yazarak kazana bilirsiniz salin girsinler yoksa sonsuzadek savasacaksiniz ! 1dunya savasi cikinca misira noluyor bilmiyorum :) ben oynayip bakicam :) eyer hata olursa bildirin arkadaslar
Ara
İlk iletiyi düzenleyip imlaya biraz daha dikkat etsen daha iyi olur.

Moda gelecek olursak öncelikle eline sağlık ancak bazı hatalar var sanırım.
Deli Halid değil de Deli Fuad Paşa diye hatırlıyorum o paşanın ismini.

2-Oyun Osmanlı döneminde geçtiği için Kazım Karabekir yerine Kazım Paşa yazman daha uygun olur.(not:Kazımdan sonra " _ "var onu da kaldırmalısın.

3-İsmet İnönü yazdığın gibi o dönemde binbaşı kaldırman tarihsellik açısından daha uygun olur.

4-Kazım Paşa için dediklerimin hepsi Fevzi Çakmak için de geçerli. Ayni şekilde Rauf Orbay yerine Rauf Paşa.

Son olarak bu eleştirilerimin yaptığın modun iyileşmesi için yaptığımı. Yani verdiğin emeklerin bir karşılığı olsun diye yaptığımı unutma. Başarılar.
[+] 1 üye Muhibbi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cokkk tessekur Ederim daha modu yayinlamadim zaten gorudugun gibi resimlerini koydum Isimlere gelince ben kendim oynadigim icin isimleri degisince oyundan resimleri kayboluyorlar oyuzden orda oyle ben hatalari duzeltim yani size %100 daha iyi sekilde verecegim kardesim yazdigim gibi bazi generaler vaktinden once bullunuyor sebebi onlari sonradan eklemeyi bilmemem Hatami gordugun icin Tsk ederim Yarin modu yayinlayacagim 7.5mb olcak hatta yettistirirsem bugun yayinlayacagim (Bazi  tarihi hatalar ola bilir Ben %100 dogru demiyorum) Bu arda modu yaparken Yararlandigim Modlarida Link olarak PaylasacagimModaki Butun Isimler Duzeltildi !)
Ara
National focus ile general ekleyebilirsin.Örneğin Çin´in focuslarından birinde "give falkenhausen citizenship" var.Bu focusu yapınca Alexander Von Falkenhausen diye bir generalin oluyor.Focusun içeriğini de atıyım.

Başarılar.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
[+] 2 üye Menars nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Focusu Belki Eklerim Soyledigin Icin Tsk.Arkadaslar Bide Ben Resimi dds Donusturuyorum Kalitesi dusuyor ya bunun Bi Yollu Yokmu Resimler Kalitesiz oluyor
Ara
mod nerden indiriliyo?
Ara
Mod Yok artik :D
Ara
(17-01-2019, 12:48)5MURAD5 :
(10-01-2019, 16:44)Muhammed123 : mod nerden indiriliyo?

http://www.dosya.tc/server16/r29r5s/The_...d.rar.html buradan Arkadaslar Yeni gunceleme yapicam resimler daha iyi olacak 20.01.2019 DA YAYINLIYCAM

Çalışmaların güzel umarım kendini daha da geliştirirsin ama lütfen imla kurallarına dikkat et.Yazdıklarını düzenlersen daha da dikkat çekici olur, bu hali ile çok dağınık konu.Başarılar diliyorum.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Arkadaslar modu Hoi4 1.6.2  Ve The great var 0.7.2 surumune uyumlu yapacagim suan Generalari  kodlamam gerek 1 saata falan bitirecegim konuyuda kapatip yeni konu acacagim
Modu kodlayip uyumlu hale getirirken yalnislikla not defterinden ciktim ve butun kodlama cop oldu :( burdan history/den turkiyeyi indirip yeniden kodlama yapmam gerek :(
[+] 1 üye 5MURAD5 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yarinn ekliycem indirme linkini
Ara
Modun V2 si ni yapiyorum  1 kac gune bitircem :)
cok guzel olcak :D
oyunun 1.9.1 ve 1.9.3 surumlerine 
ve great war modunun 1.9.1 ve 1.9,3 surumune
Turkiye VE Azerbaycan ve Osmanli patch : )
Osmanli icin ufak iyilestirmeler  ve bazi general (Daha eklenmedi)ekleycem ve bazi haata duzeltmeleri
Turkiye icin  3 donanma komutani 20 kumandan
Azerbaycan icin 4 yeni kumandan resimi 5 yeni kumandan
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.