[MP] ANNO 1404 - Multiplayer: Temmuz 2017
Anno_Venice_UK_hero.jpg

Oyunu Gameranger üstünden oynuyoruz.
Etkinlik başladığı zaman My Games sekmesinden Strategyturk lobisine girip katılabilirsiniz.
Etkinlik saati ve başlangıcı bu konu üzerinden duyurulur, oyunlardan ekran görüntüleri yine burada paylaşılır.

Katılımcılar
1. @Duman
4. @brk007
6. @Snyk
8. @cemal
Bu konu aracılığıyla katılabilirsiniz.
Eğer gece saat 1'den sonra oynayacaksak katılabilirim.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Katılıyorum.
Ara
Varım.
Ara
Ekledim.
1 saat sonra @brk007 ve @TurkJedi ile deneyeceğiz, 4. olmak isteyen gelebilir.
Görsel

İlk günü tamamladık, oldukça güzeldi 4 kişi olabilseydik daha iyi olabilirdi. Hepimiz için 'oyunu hatırlama seansı' oldu.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ben de süper düzenli, şehir planlamacılarını kıskandıracak bir şehir yaptım.
AkzpWv.jpg
[+] 3 üye brk007 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Savaş oldu mu?
Sic Parvis Magna
Ara
Hayır zaten Patrician'a yeni geçtik denebilir.
Katılıyorum.
Ara
Konuya ekledim.

Bu akşam herkes müsaitse yeni oyun başlatalım.
Bu akşam saat 9'da yeni oyun başlatıyoruz, katılımcıları bekleriz.
başlayında atın yeni görselleri @Duman bekliyoruz :))
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tam 4 saat oynadık, 4 saat sonrasında oyun artık yeter dedi, planlı bir şekilde çıkamadığımız için oyunun son döneminden harita yok ancak oyun esnasında aldığım resimleri atacağım.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

@PashaZade çıkmadan hemen önceki durum.

Ticaret İmparatorluğumuz.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Merhabalar, bugün yine sizlerle şehir planlamacılığı okuyan ve bu işi yapan insanları kıskandıracak bir şehir ile birlikteyim. BurakPolis şehri!

qWdDBq.jpg

BurakPolis şehrinin genel görünümü. Nüfus 3.658 civarı. Geri kalan 1.500ü ise BurakHabibi bölgesinde yaşayan bedeviler oluşturuyor. Şehri ''Eski şehir'' (Nehrin sağı) ve imara BurakPolis belediyesi tarafından yeni açılan ''Yeni Şehir'' (Nehrin solu) oluşturuyor.

5QavVd.jpg

Bu da BurakPolis şehrinin organize sanayi bölgesi. Haritanın 4 bir yanına Araç-Gereç ve gemiler için silah üretiyoruz.

4Mjnlq.jpg

Bu da Suriy... aman, ada dışından gelen dilencilerin yemek yemesi için açılan BurakPolis belediyesi aşevi.

BurakPolis şehrinden bu kadar. Dahası olacaktı ama oyun ''kapatın artık'' diyerek beni oyundan attığı için yok.
[+] 4 üye brk007 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Benim şehirden resim almamışım malesef, zaten hala 'yapım aşamasında', adada şehrin kapladığı alanı 1.5 katına çıkaracak yer var ancak önce mevcut Patricianları %100 ihtiyaçları karşılanmış hale getirmek istiyorum.

SP girip resimler aldım.
@Snyk @brk007 @cemal yeni oyun başlıyoruz.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.