[MP] AoE4 - Multiplayer: Ağustos 2022
@gLo1NN
@SoulForged
@Duman
@Ayro
@Onur34
@Aeschyli
@majester
@Aiakos

Bir sonraki oyun günü Pazartesi (yarın) saat 19.00'da olacak.
Ara
Köşede olmam ve oyunun başında altın kaynağı bulmakta sıkıntı yaşamamdan dolayı çoğunlukla oyunu saklanarak geçirdiğimden çok oyuncu etkileşimim olmadı. Oyunun sonunda hiç altın kaynağı bulamamamdan erkenden pes ettim ama mini haritayı tamamen görünce keşke bunu yapmasaymışım dedirtti. Biraz direnip yıpratma savaşına gitsem muhtemelen 4 kadim eser sahibi olduğumdan kazanma ihtimalim olabilirdi gibi gözüküyor. Megarandom olayını çok beğendim diyebilirim. Tamamen rastgele koşullara göre oynayıp oyuna adapte olmaya çalışmak normal başlangıç yapmaya göre çok daha keyifli.
youjo-senki-the-saga-of-tanya-the-evil.gif
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Biz Moğollar olarak hemen yerleştik ve atlı birliklerimizi nehre yollayarak Fransızları nehirden kovduk. Nehirde balıkçılık yapıyorduk ki Abbasiler nehri ele geçirmek istedi ve ikimizi de çok yıpratan bir mücadeleye girdik. Sonunda ağır bir bozgun aldık ve teslim olduk.
[+] 1 üye majester nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
boş yer olursa bende katılabilirim adolflittle nick
Ara
@gLo1NN
@SoulForged
@Duman
@Ayro
@Onur34
@Aeschyli
@majester
@little adolf

Lobi kuruldu 20 dakika içinde toplanalım

@Aiakos oyun içi nickini paylaşır mısın?
Ara
Bugün 5 kişilik FFA maçı ve ardından 3v3 multiplayer oynadık. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Ağustos etkinliğini bugünkü FFA'dan aldığım bu kaotik görsellerle bitiyoruz. Eylül etkinliğinde görüşmek üzere.

Ekran_Goruntusu_128.png

Ekran_Goruntusu_130.png
[+] 3 üye Athule nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(29-08-2022, 21:49)Athule : Bugün 5 kişilik FFA maçı ve ardından 3v3 multiplayer oynadık. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Ağustos etkinliğini bugünkü FFA'dan aldığım bu kaotik görsellerle bitiyoruz. Eylül etkinliğinde görüşmek üzere.

Ekran_Goruntusu_128.png

Ekran_Goruntusu_130.png
köylü katliamını kınıyorum
Ara
Fazla noob olduğum için etkinlikten çekiliyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.