[MP] Stellaris - Multiplayer: Eylül 2019
Katılıyorum. Bilgileri ayarladığımda editleyeceğim.

vivi.png
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
tadsa.jpg
Corporateler ile pek bir deneyimim yok. Ama olsun.
[+] 2 üye brk007 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
unknown.png

Çünkü galaksinin biraz kültüre ihtiyacı var.
[+] 3 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
20190908165807_1.jpg

Atlarımızın üstünde bütün gök adaya demokrasi getireceğiz.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.

Görsel
hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kuruldu.
Ara
katılmak istiyorum..
Ara
Kim kurdu , server adı ve passwor ?
Ara
server adı Justicar parola st
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bende gözükmüyor justicar isimli bir server....
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk/
20190908210419_1.jpg

Şifre: st
Ara
server id de işe yaramadı :(
Ara
unknown.png

Mod olmadığına emin misin?
Ara
ID aynı.
Ara
503.png

Dünyayı Türk çatısı altında topladıktan sonra gözlerimiz yıldızlara çevirdik. Ve uzaya ilk çıktığımızda Başbuğumuz olan Meral Akşener ile bin bir koloni kurduk. Evet. Başbuğumuz ilk başta uzaylılara soğuk davrandığı için ilk seçimi Xai Lu adlı başka bir Türk'e kaybetti. Ama Xai Lu döneminde weebler ile imzalanan göç anlaşmaları ve başarısız yönetim sayesinde Meral Hanım tekrardan Başbuğ seçildi. Ve yaptığı ilk iş de Türkler gibi sert iklimlerde yaşayamayan yumuşak weeblere özel Kastamonu, Burdur ve Bursa Weeb kolonileri kurmak oldu. Ve Türkler ile tek çatı altında yaşayan weeblerden sonraları bir amiral bile çıktı. 

Ama ne yazık ki bize savaş açıp sonra savaşmadan beyaz barışı kabul eden korkaklar gibi içimizde yaşayan weeblerden bazı pasifistler haince 3. seçimi için hazırlanan Başbuğ Merak Akşener'e suikast düzenledi. Ve başa Ztuzu Qua adlı başka bir Türk geçti. Ama onun da dönemi kısa sürdü. Zira sonraki seçim döneminde yakın ilişkiler beslediğimiz Weeb devleti tarafından desteklenen, eski amiral bir weeb hile ile seçimi kazandı. Ama ister Türk, ister Weeb olsun Türkiye Turancı Halk Cumhuriyetinde yaşayan bütün organik ve robotik yaşamlar Türktür. Zira nasıl ki donanmada bütün gök adanın en büyük gücü isek, yeni keşfettiğimiz telepatik özellikler ile gök adanın mutlak gücü olma yolundayızdır. 

1196393.png
İlk yıldızlar arsı Başbuğumuz Meral Akşener'i rahmet ile anıyoruz.
[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
unknown.png

unknown.png
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunun sonlarına doğru düştüm , umarım galakside her şey yolundadır
Ara
13 kişi başladık, güzel bir oyun günü oldu. Haftaya 21:00'da kaldığımız yerden devam ediyoruz.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
unknown.png

Teknolojide ortalama bir üstünlüğü olan yüce imparatorlukta genetik bilimine ekstra bir önem verilmekte. Araştırmalarımız neticesinde vatandaşlarımızı ve diğer ilkel toplumlardan gelen mültecileri farklı amaçlar için yeniden organize edebileceğiz. Bu esnada bazıları madenlerde çalışmak zorunda kalabilirken bazıları üstün ırk olan Panaxala'ya hizmet etmek için hizmetkar olarak yeniden organize olacaklar. Bazılarıysa savaşmak için özel olarak eğitilip imparatorluğun askeri kanadında görev yapabilecekler. Kim bilir belki de sizin ilkel toplumunuzda tarlada çalışan gariban vatandaşınız bizim yüce imparatorluğumuzda akademik çalışmalar için özel olarak yetiştirilmiş ve lüks içinde yaşıyor olabilir. Üstün ırk olan Panaxala'ya hizmet etmek sizin gibi ilkel toplumlar için bir gurur kaynağıdır. Zira galaksideki barış ve düzeni korumak amacıyla çıktığımız yolda her ne kadar kölecilik yaptığımız bilinse de üstün ırk olan Panaxala'ya hizmet eden kölelerimiz diğer ilkel toplumların özgür vatandaşlarından daha mutlu. Bunu göçmenlik anlaşması yapmadığımız toplumlarda yaşayan canlıların dahi imparatorluğumuza iltica etmesinden anlayabilirsiniz. Mutsuz vatandaşlarınızı ütopik cennetimize göndermek isterseniz siz de hemen bir göçmenlik izni talep edebilirsiniz. Ayrıca ekonomik bir süper güç olarak Weabo Nation'a gönderdiğimiz insanı yardım paketlerinin de güvenli bir şekilde bölgeye ulaştığını duyurmak isterim.

Onun dışında asıl mevzuya gelecek olursak galaksimizde boy gösteren kadim varlıklardan birisi imparatorluğuzun içinde ortaya çıktı. Bu şeytani mahlukatı galaksimizden def edebilmek için galakside yaşayan tüm halkları birlik olmaya davet ediyorum. Bu zor günde yüce imparatorluğun yanında olacak olanlar asla unutulmayacaktır.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.