Önemli: Anno 1404 - Genel Sohbet
RnB7rG.png
Anno 1404'e dair ayrı konu açılmaya gerek görülmemiş paylaşımlar ve sohbet.
En sevdiğim oyunlardan birisi. Yalnız oyun steam'de "Dawn of Discovery" adıyla var. Anno 1404 yazınca çıkmıyor.
Ara
Arkadaşlar maalesef forumda ve özellikle strateji oyuncuları arasında ANNO serisine çok rağbet yok. Bunun sebebi ne olabilir? Ayrıca benim gibi serinin yeni oyunu çıkıncaya kadar ANNO 1404 oynayacak birisi için bırakın Türkçe kaynağı İngilizce kaynak bile zor bulunuyor. Önerdiğiniz bir rehber var mı? Yoksa oyunu oynayarak öğrenebilir miyim?
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.
Ara
Aklına takılanları sorarsan (özellikle 1404'te) ben yardımcı olmaya çalışırım bu bölüm içerisinde.

ANNO bölümünde yapılacak çok iş, yazılabilecek çok rehber var.
Asıl ilgimi çeken de ANNO 1404 oldu @Duman. İlgin için sağ ol. Ben acemiyim toplasan 20 dakikam filan vardır. Ama "micro management" tarzının hastasıyım. ANNO çok güzel bir oyun. Almamı tavsiye eder misiniz?

Ayrıca tüm içtenliğimle forumda diğer oyunlara olduğu kadar ANNO'ya da önem verilmesini rica ediyorum.
Ara
Anno geçen gün indirimdeydi 8 liraya düşmüştü. 8 lira bu oyun için hiçbir şey. Saatlerce oynayabileceğin bir oyun. Zaten türe ilgim de var diyorsun, tam senlik. Ayrıca ben de dilim döndüğünce yardım ederim.
Ben de dün steamde Anno 2205'in yorumlarının çok olumlu olduğunu görünce denemek için indirdim malum yerlerden, ııh, yok abi 1404'ün tadını hiçbiri vermiyor.
Ara
Sağ ol @perverende, Steam hesabın va ise beni ekler misin?

Lütfen ANNO'ya yeni rehberler gelsin.
Ara
Dün Anno 1404'ün senaryo modunu denedim, Venice eklentisiyle birlikte eklenen senaryolar ilginç görünüyor. Oyundaki karakterlerin özellikleri bu senaryolara yansıtılmış, tabi bir yandan Venice eklentisinin mekaniklerini de tanıtma amacı görüyor. Örneğin ilk görevde sadece casusluk mekaniklerini kullanarak Sir Gavin'in şehrindeki nüfusu 0'a çekmeniz isteniyor.

Yaşadığım facia sonrası 2205'e bakamadım ancak 1404'ün senaryo modunu yavaş yavaş tamamlayıp 2070'e geçiş yapmayı planlıyorum.
https://store.steampowered.com/app/12816...y_Edition/

History Edition %70 indirimle 3.59$
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.