StarCraft 2 - Zerg Bina Rehberi
#1
600px-Hydralisk_SC_Remastered_Art2.png

Bu rehberde Zerg binalarının genel özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Binanın ResmiBinanın İsmiBinanın Özelliği
latest.png Baneling Nest Baneling birimlerinin üretilmesi için zorunludur. Aynı zamanda Baneling birimlerinin geliştirmeleri hakkında araştırma yapılabilmesini sağlar.
latest.png Creep Tumor Yere gömülü bir creep gözü olan bu yapı, StarCraft 1'deki Creep Colony'sine benziyor.Creep Tumor birlikleri Queenler tarafından üretir ve her Queen başına fazladan bir tane daha creep tumor üretilebilir.     
latest.png Evolution Chamber Zerg yer birimleri için temel geliştirmeler araştırmanızı sağlar 
latest.png Extractor Drone birimlerinin vespene gas çıkarmasını sağlar 
latest.png Hatchery Sonradan başka Zerg birliklerine evrilecek Larva birlikleri burada ortaya çıkar. Creep üretir ve ham Mineral ile Vespene Gas'ı kullanılabilir bir hale dönüştürür. Aynı zamanda Queen de direkt burada üretilir.   
latest.png Lair Hatchery binasının gelişmiş halidir. Daha karmaşık binalara erişim sağlamakla beraber Overlord ve Overseer birimleri için yeni geliştirmelere ulaşmanızı sağlar. 
latest.png Hive Lair'in gelişmiş hali olan bu yapı, en karmaşık binalara erişmenizi sağlar 
latest.png Hydralisk Den Hydralisk birimlerinin üretilmesi için zorunludur. Aynı zamanda Hydralisk birimlerinin geliştirmeleri hakkında araştırma yapılabilmesini sağlar. 
latest.png Infestation Pit Infestor birimlerinin üretilmesini sağlar. Aynı zamanda birimin geliştirmelerinin araştırılmasına da olanak sağlar.  
latest.png Nydus Network Nydus Wom'u üretmenizi sağlar. Aynı zamanda Nydus taşıma sisteminin kapısıdır. 
latest.png Nydus Worm StarCraft 1'deki Nydus Canal'a benzeyen bu yeni Zerg taşınım binası, Nydus Network tarafından üretilir. Yalnız Creep'lerin üstüne yerleştirebildiğiniz Nydus Canal'ların aksine Nydus Worm'lar menzil içindeki herhangi bir yerde ortaya çıkarılabilirler.
latest.png Roach Warren Roach birimlerinin üretilmesini sağlar. Aynı zamanda birimin geliştirmelerinin araştırılmasına da olanak sağlar.
latest.png Spawning Pool Zergling ve Queen birimlerinin üretilmesi için zorunludur. Aynı zamanda Zergling birimlerinin geliştirmeleri hakkında araştırma yapılabilmesini sağlar.
latest.png Spine Crawler Yer birliklerine saldıran Creep bağlantılı mobil bir savunma binası. 
latest.png Spire Mutalisk ve Corruptor birimlerinin üretilmesi için zorunludur. Aynı zamanda hava birimlerinin geliştirmeleri hakkında araştırma yapılabilmesini sağlar. 
latest.png Greater Spire Spire binasının gelişmiş halidir. Broodlord biriminin üretilmesini mümkün kılar. 
latest.png Spore Crawler Hava birliklerine saldıran Creep bağlantılı mobil bir savunma binası.
latest.png Ultralisk Cavern Ultralisk  birimlerinin üretilmesi için zorunludur. Aynı zamanda Ultralisk birimlerinin geliştirmeleri hakkında araştırma yapılabilmesini sağlar. 

Legacy of the Void Eklentisi ile Eklenenler

Binanın ResmiBinanın İsmiBinanın Özelliği
latest.png
Lurker Den

Hydralisk Den binasının geliştirilmiş halidir. Lurker birimine erişmenizi sağlar 
[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.