Anket Başlığı: Topluluk Ödülleri 2019: Yılın Strateji Oyunu
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Total War: THREE KINGDOMS

16 41.03%
Imperator: Rome

6 15.38%
ANNO 1800

15 38.46%
Age of Wonders: Planetfall

2 5.13%
Katılımcı sayısı: 39 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Strategyturk Topluluk Ödülleri 2019: Yılın Strateji Oyunu
1.png

Strategyturk Topluluk Ödülleri 2019 kapsamında ilk kategorimiz Yılın Strateji Oyunu.
Bu kategoride sadece 2019 içerisinde çıkış yapmış strateji oyunları bulunabiliyor.
Oyların fazla bölünmemesi için oylamaya katılacak aday sayısı kısıtlandırılmıştır.

Adaylar
TOTAL WAR: THREE KINGDOMS
header.jpg?t=1576779604
Creative Assembly
IMPERATOR: ROME
header.jpg?t=1575452403
Paradox Development Studio
ANNO 1800
header.jpg?t=1576000950
Blue Byte
AGE OF WONDERS: PLANETFALL
header.jpg?t=1575538052
Triumph Studios

Her üyenin 1 oy hakkı vardır.
Anno 1800 ile Three Kingdoms arasında kaldım. Ancak bildiğim tek şey irye oy vermeyeceğim.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Bana kalırsa Anno 1800 kalite olarak diğerleriyle aynı seviyede değil. O gazete olayı vs. diğer oyunlara göre çok üst seviye kalan işler.
Ara
Imperator: Rome beni büyük hayal kırıklığına uğrattığı için bu listede en az beğendiğim oyundu. ANNO 1800 çok güzel bir ANNO, AoW: Planetfall da çok güzel bir AoW oyunu. Bu senenin strateji oyunları arasında parmakla gösterilecek kaliteye sahipler. Ancak, bu sene diğer strateji oyunlarından sıyrılan TW3K oldu fikrimce. Oyunun spesifik bir coğrafyada geçmesi ve oyundaki herkesin aynı kültürde olması gibi oyunun kendini tekrar etmesine sebep olabilecek potansiyel bir eksiyi, Total War serisine yeni bir soluk getirerek -ki bu gayet yerinde bir hamleydi- fazlasıyla kapatmışlar. Oyun sadece favori Total War oyunlarım arasına girmekle kalmadı, en sevdiğim strateji oyunları arasında sağlam bir yer kazandı. Bu yüzden bence yılın strateji oyunu TW3K olmalı.
IbnE9P2.gif
Ara
Bana kalırsa net Three Kingdoms.
Ara
3K tartışmasız
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Ankette neden tek seçenek var?

(Anno gang)
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Age of empires 2 def edition neden listede yok veya tropico 6
Ara
Three Kingdoms dolu ve yenilikçi yapısıyla iyi bir çıkış yapsa da değindiği dönem benim için pek etkileyici olmadı. Anno 1800ü ise oynamasam da yayını izlemiştim. Three Kingdoms ile Anno arasında kalıp yalnızca izlediğim Annoya oy verdim. Pahalı olsa da gayet güzel bir oyun gibi gözüküyordu.
Ara
Az önce ankete dengeyi getirdim, sonucu merakla bekliyorum :)
pz5_4_1_by_schrodyus-d6kbn1b.gif
Ara
Oylamamız sonuçlandı.

Strategyturk Topluluk Ödülleri 2019
Yılın Strateji Oyunu: Total War: THREE KINGDOMS

header.jpg?t=1576779604

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.