Strategyturk Twitch
sttw.png

Strategyturk Twitch kanalıyla ilgili duyurular ve sohbet bu konu altında yapılır.
Konu altında yayın duyurusu yapıldığında önceki duyuru silinir.

[+] 6 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Yayın kalitesi türkiye standartı için çok yüksek 720p olsada bizde izlesek
[+] 2 üye Belgium nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yüzlerce kişiye Stellaris yayını sunan koca yürekli @Duman

9NjREN.jpg
Ara
Bot atılmış olabilir o esnada, ancak 4 saatlik yayının sadece son 2 dakikasında olduğu için geçtim genel ortalamayı bu videonun ortalamasına dahi etki etmemiş, dolayısıyla problem olacağını sanmam.
Diğer oyuncu arkadaşların sesini de yayına verseniz daha iyi olmaz mı, chatten yazışmak yerine
Ara
Pratikte isabetli olacağını düşünmüyorum, yayınlardaki ana konsept "multiplayer etkinlik sunumu", sadece observer modu olmayan bazı oyunlar (örneğin son yayındaki ANNO 1404) biraz bu konseptin dışına çıkabiliyor onda da genellikle yayına rehbervari bir değer katıp oyunu tanıtma güdüsüyle tamamlamaya çalışıyoruz. Tüm oyuncuların sesinin gitmesi (ki bu dünkü ANNO'da 7, EU4 multiplayerlarında başlangıçta 25 kişi demek) konsepti farklı bir noktaya getiriyor, bunlar sadece en basit sebepler.

Bunların yanı sıra belli singleplayer konseptler üzerinde yayınlar yapmayı planlıyoruz onlarda isteğimiz her zaman birden fazla oyuncu/yorumcu olması ancak onda da öncesinde gün belirleyip o şekilde devamlılığı sağlamak gerekiyor.
Yayın kalitesi 720p olsaydı daha iyi olurdu.Biliyorum chatte çok soruldu sende cevap verdin.Oyundakiler de yayını takip ettiği için oyunda laga sebep oluyorlar.Türkiye standartladı içinde çok yüksek 1080p yayın izlemek.
Ara
stikon.png
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.