Victoria 2 - Multiplayer Görsel Paylaşım
Arkadaşlarınızla oynadığınız multiplayer etkinliklerinden çeşitli görselleri bu konu altında paylaşabilirsiniz.
GoktugPasa ile bana çok görev düşüyor o zaman burada.
Ara
(22-06-2016, 17:06)PashaZade : GoktugPasa ile bana çok görev düşüyor o zaman burada.

Ne yazık ki :(
[+] 1 üye GoktugPasa nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
7F33332B364162BDD912DAED57108BE9530971AE

1936 yı gören nadir Multilerden .
[+] 1 üye Wayfear nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Keşke Rusya daha dengeli olsa 60'tan sonra uçuyor tutamıyorsun :d.
[+] 2 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Victoria 2 den görsel gormek şaşırttı. Rica etsem üretim miktarını gösteren ekranıda koyar mısın?
Edit: Multi bismis sanırım :(
Ara
(08-05-2018, 20:33)birisi43 : Victoria 2 den görsel gormek şaşırttı. Rica etsem üretim miktarını gösteren ekranıda koyar mısın?
Edit: Multi bismis sanırım :(

Oyun 2017 yılından , Save de eski bilgisayarımda kaldığı için elimde birkaç ss var ondada üretim miktarları yok malesef :( .
Ara
6-7 saatlik dev multiplayer sonucu Great German Empire'yı kurdum.

unknown.png?width=879&height=549

ABD- Rusya - Fransa - İtalya - Portekiz - Belçika vs. Almanya, İngiltere, İspanya savaşı oyunun sonunu getirdi. Alman orduları batıda müttefik ordularını katlederken aynı zaman Polonya'yı işgal edip, Roma'ya girmişti.

unknown.png?width=879&height=549

Ordu kompozisyonu çok önemli. Kendimden sayıca üstün birleşik Fransız - İngiliz - Belçika kuvvetlerine karşı kazanıyorum. 

d57fd272-5901-4361-8989-50d53f8f235a.png...height=549
[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eski etkinliklerden görseller:

1y3nbr.jpg

Kim demiş mazlum Afrikalılar intikamını almayacak diye?

qbvm9q.jpg

Berlin ve civarında halk çalar saatlerle değil top sesleriyle uyandırılıyor.

pkbj4k.jpg

Hainan limanı için açtığım savaşta Çin "En iyi savunma saldırıdır." prensibini benimsemişe benziyor.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.