Webtoon: Mage and Demon Queen (2018)
tumblr_15e941727a12e4d10f02f5d0ed7b8a14_...d3_540.png

İnsanlığın bütün macearcıları Canavarların Kraliçesi Velverosa'nın kellesi için Canavar Kulesinin zirvesine ulaşmaya çalışırken; maceracı okulunun birincisi Malori kulenin en tepesine öldürülmeden önce birkaç dakika da olsa Velvorasa ile konuşabilmek için çıkmaktadır. 

Görsel

Webtoon Sayfası
Ara
Okumayı düşünüyordum ama ilk resim okuma fikrimi sorgulatmaya başladı. Okuyanlar tavsiye eder mi ?
Ara
(26-12-2019, 20:22)isocuk : Okumayı düşünüyordum ama ilk resim okuma fikrimi sorgulatmaya başladı. Okuyanlar tavsiye eder mi ?

Çoğu webtoon romantik işine göre iyi sayılır. Tabi yine dediğim gibi webtoon standartlarında. Onun dışında birkaç bölüm çok alakasız şeylerden bahsetse de ikinci sezonu da fena gitmiyor.
Ara
(26-12-2019, 20:22)isocuk : Okumayı düşünüyordum ama ilk resim okuma fikrimi sorgulatmaya başladı. Okuyanlar tavsiye eder mi ?

hayır
Ara
(27-12-2019, 01:12)Voidian :

hayır

Kısa ve öz bir cevap. Peki önermemenin sebebi nedir ?
Ara
kötü
Ara
Sıkıldığımdan seriyi baştan okumaya başladım. Başlangıç kısımları hatırladığın kadar bayat değilmiş. Zaman öldütmek için herkese önerebilirim.
Ara
Eğlendirici bir şekilde saçma. Canı sıkılanlara okumalarını öneririm.
[+] 1 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
Geçtiğimiz günlerde 3. Sezonu başlamıştır.
Ara
3. Sezon güzel gidiyor. Fast pass’de 2 bölüm gözüküyor 3 bölüm yerine. Sonuncu bölümde sezon finali verebilir. 3. Sezon diğer ikisine göre oldukça kısa ama hikayenin gidişatı tam olaylar başlamadan sezon finali vermeye müsait bir zamana evriliyor. Ya da çizer son aralarda biraz meşgul. Bakıp göreceğiz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.