Strategyturk Forumları
[MP] Hearthstone - Turnuva: Mart 2017 - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Blizzard Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-blizzard-forumlari)
+--- Forum: Hearthstone (https://forum.strategyturk.com/forum-hearthstone)
+---- Forum: Hearthstone: Multiplayer (https://forum.strategyturk.com/forum-hearthstone-multiplayer)
+---- Konu Başlığı: [MP] Hearthstone - Turnuva: Mart 2017 (/konu-mp-hearthstone-turnuva-mart-2017)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: Hearthstone - Mart Ligi - Duman - 20-02-2017

Bölüm sakinlerinden de katılım ve fikir bekliyoruz.

@Wickhart, @MamuG, @birisi43, @troglodyte, @chatlaks14, @Archmage, @Emirhan

Hearthstone - Mart Ligi - Archmage - 20-02-2017

Sınır getirilmeli 1Legendry 3Epic kart 10rare kart

Hearthstone - Mart Ligi - Hammurabi - 20-02-2017

Şuanki destemi uzun zamandan beri kullanıyorum dediğim gibi OP bir şey değil ama oynarken eğleneceğim şekilde kurdum. Sınır getirilirse hiç tadı olmaz bence en azından benim için

Hearthstone - Mart Ligi - birisi43 - 20-02-2017

Legendary kullanımı tamamen yasaklanmasın gerisi benim için önemli değil açıkçası. Zira legendary tamamen yasaklanırsa belli tür destelerin kullanımıda imkansız hale gelmiş olur.mesela c'thun. Zaten oyuna belli bir noktadan sonra eğlence kısmını katan da legendaryler bence.

Rare ve epic için sınır olmamalı. zaten rare ve epic olan bir kart güçlü common olan bir kart güçsüz manasına gelmiyor. Bunun fazlasıyla örneği var.

Ancak bi yasak konulacaksa buda wild ile ilgili olabilir. Ben dahil buradaki kişilerin ciddi bir kısmının gog ve nax kartlarını bilmiyor olması muhtemel. Bu durum sorun çıkarabilir.

Hearthstone - Mart Ligi - Hammurabi - 20-02-2017

Standart oynacağız zaten o konuda sıkıntı yok ama kart yasaklamak biraz saçma geldi bana. Oldu olacak basic kartlarla oynayalım o zaman eşitlik olur

Hearthstone - Mart Ligi - birisi43 - 20-02-2017

Standartsa sorun yok. Belki abartılmaması açısından 2-3 legendary sınırı konulabilir başka bir sınırlandırmaya gerek yok .

Hearthstone - Mart Ligi - Nyderrath - 21-02-2017

Aggro decklerinin hepsinde patchess ve brann dışında legendary kart yok. Ki eğer bu iki kart decklerde olmasa da ezebilecek potansiyele sahip. O yüzden olası bir sınırlamada control deckleri hiç oynanılmaz. Bu yüzden denge açısından ben de sınırlama getirilmemesi taraftarıyım.

Hearthstone - Mart Ligi - Kher - 21-02-2017

Galiba kart sınırı olmasın diye kararlaştırdık

Hearthstone - Mart Ligi - Duman - 23-02-2017

Katılımcıları ilk mesajda listeleyelim, kaç kişi eksiğiz bakalım.

Hearthstone - Mart Ligi - Kher - 26-02-2017

Hocam herkes bir durgun iptal mı oldu

Hearthstone - Mart Ligi - Nyderrath - 26-02-2017

Diskim süreli yüzde yüz kullandığı için bugün harddiski aldığım yere götüreceğim. Eğer servise giderse harddisk, maalesef servisten dönene kadar inaktif kalacağım.

Hearthstone - Mart Ligi - Hammurabi - 26-02-2017

Bu aykine ben de katılamayacağım ama Mayıs'ta ve Nisan'da bizzat ben bile organize edebilirim.

Hearthstone - Mart Ligi - Kher - 26-02-2017

@Awake müsaitseniz davetlisiniz efendim buyrun

Hearthstone - Mart Ligi - Awake - 27-02-2017

Teşekkürler, yoğunluğumdan ötürü pas geçiyorum, zaten uzun zamandır oyunu oynadığım için diğer oyuncuları rahatsız etmekte istemem.

Hearthstone - Mart Ligi - Kher - 27-02-2017

Estağfurullah gelmeniz bize şeref katardi ama işleriniz varmış başka zaman inşallah

Hearthstone - Mart Ligi - Nyderrath - 28-02-2017

Bilgisayarım serviste arkadaşlar. 20 günlük bi süre verildi bu ayki muhtemelen iptal oldu.

Hearthstone - Mart Ligi - Duman - 28-02-2017

Başka biri var mı bölüm sorumlularından düzenlemek isteyen?

Hearthstone - Mart Ligi - Kher - 28-02-2017

Bu turnuvayı mı yöneticek yoksa başka bir turnuva mı açalım

Hearthstone - Mart Ligi - ZenderX - 28-02-2017

Ben ilgilenebilirim.

Hearthstone - Mart Ligi - Duman - 28-02-2017

Başka açılmasına gerek yok zaten başlamamış turnuva/etkinlik konularını forum içerisinde pek tasvip etmiyoruz.
@ZenderX ilgilenebilir.