Strategyturk Forumları
Hikaye: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 8. Bölüm - Tamamlandı. - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Total War Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-total-war-forumlari)
+--- Forum: Total War Forum (https://forum.strategyturk.com/forum-total-war-forum)
+---- Forum: Rome: Total War (https://forum.strategyturk.com/forum-rome-total-war)
+---- Konu Başlığı: Hikaye: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 8. Bölüm - Tamamlandı. (/konu-hikaye-rome-total-war-milqart-in-cocuklari-8-bolum-tamamlandi)

Sayfalar: 1 2

Rome Total War : Milqart'ın çocukları 8. Bölüm - Tamamlandı. - Merco - 26-07-2018

Numidia_Faction_Symbol-Vanilla.png

Milqart'ın Çocukları

Bir Numidia Hikayesi

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları - Aytaç - 26-07-2018

Gisgo sağlam adammış. Takipteyim :)

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları - Feldmarschal - 26-07-2018

Siwada 230 kişi arasından tek başına 2200 kişi içinden 1 kişiyi öldürmüş olan koca yürekli yiğit adam saygılar

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları - Merco - 26-07-2018

Teşekkürler arkadaşlar. Rtw de generaller bayağı etkili. Savaşı bir anda çevirebiliyor. Ama öldüğünde de tüm ordunun moral düşüyor anında savaş kaybedebiliyorsun.

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları - Merco - 26-07-2018

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 2. Bölüm yayınlandı. - Sezar - 26-07-2018

Eline saglik,Merco. Takipteyim. Ek soru olarak niye RTW2 degil de RTW1?

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 2. Bölüm yayınlandı. - Merco - 26-07-2018

Öncelikle teşekkürler Sezar. Rome Total War ile biraz nostalji yapmak istedim açıkçası. R2TW den ziyade bunun daha çok ilgi çekeceğini düşünüyorum. Herkes Rome 2 oynamamıştır ama illaki RTW oynamıştır diye düşünüyorum.

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 2. Bölüm yayınlandı. - Aytaç - 26-07-2018

Rtw mükemmel bir oyun. Seri de güzel gidiyor. Benim de canım Rtw çekti hatta. Gerçi sürekli canım çekiyor ama uzun süre devam edemiyorum. Oyunlar ne kadar güzel olsa da bir son kullanma tarihleri falan var herhalde.

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 2. Bölüm yayınlandı. - Merco - 28-07-2018

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 3. Bölüm yayınlandı. - ZenderX - 28-07-2018

Çok sürprizli bir bölüm olmuş. Hikaye iyi gidiyor ama böyle giderse Numidia'nın sonu yakın gibi. Eline sağlık umarım geri dönüş planın vardır. :D

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 3. Bölüm yayınlandı. - Merco - 28-07-2018

Valla daha çok sürpriz var. Açıkçası kafamda bir hikaye yok. Oyun nasıl şekillenirse o şekilde anlatacağım hikayeyi. Herhangi bir müdahale yapmayacağım. 6 bölümlük fotoğraf var elimde. Gerçekten zorlandığımı söylemeliyim.

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 3. Bölüm yayınlandı. - Merco - 29-07-2018

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 4. Bölüm yayınlandı. - Feldmarschal - 30-07-2018

Baya güzel bölümler olmuş Merco cidden heyecanlı eline sağlık :D

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 3. Bölüm yayınlandı. - Merco - 30-07-2018

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 5. Bölüm yayınlandı. - Feldmarschal - 01-08-2018

Tabnit reis topu çizgiden çıkarmış ya :D eline sağlık kaliteli bir bölüm daha

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 5. Bölüm yayınlandı. - Merco - 01-08-2018

Teşekkürler. Şu an tatildeyim. Önceden yazdım bu bölümleri. 1 tane kaldı taslakta. Bugün yarın onu da paylaşırım. Tabnit babamız kurtuba evimiz.

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 5. Bölüm yayınlandı. - turkish lokum - 01-08-2018

Elinize sağlık hocam. Çok güzel olmuş. Bana da bir ilham kaynağı oldu. Ilk hikayemi RTW de yapabilirim :)

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 5. Bölüm yayınlandı. - Merco - 01-08-2018

Bekliyoruz. Eve döndüğümde bir Makedon oyunu açasım var benim de. Rome 2 de olabilir belki. Tam karar veremedim.

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 6. Bölüm yayınlandı. - Merco - 02-08-2018

RE: Rome Total War : Milqart'ın çocukları 6. Bölüm yayınlandı. - Emir Tamerlan - 02-08-2018

Ardardına Rtw hikayesi okumak güzel oldu. Numidia oyuncular tarafından biraz üvey evlat vazifesi gören bir devlet. Çoğu kişi Afrikada bir devlet yönetmek isteyince Kartaca veya Mısır'ı seçiyor, Numidia ise akıllara gelmiuordu. Hikayeyi böyle bir devlet üzerine yazmanız çok hoşuma gitti.