Strategyturk Forumları
Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Paradox Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-paradox-forumlari)
+--- Forum: Crusader Kings III (https://forum.strategyturk.com/forum-crusader-kings-iii)
+---- Forum: CK3: Modlar (https://forum.strategyturk.com/forum-ck3-modlar)
+----- Forum: CK3: Türkçe Yama (https://forum.strategyturk.com/forum-ck3-turkce-yama)
+----- Konu Başlığı: Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu (/konu-crusader-kings-iii-turkce-yama-ana-konu)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - MarcussCrassuss - 05-03-2024

Ek paket çıktı, üzerinden kaç saat geçti, eğer çevirmeyecekseniz söyleyin karrrdéşim!

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - casaryus96 - 06-03-2024

Yeni paket icin ceviri ne zaman cikar xD

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - SkyWolf - 06-03-2024

(05-03-2024, 14:23)MarcussCrassuss : Ek paket çıktı, üzerinden kaç saat geçti, eğer çevirmeyecekseniz söyleyin karrrdéşim!

Bu tarz (sanki adamın emir eriymiş bu çeviriyi yapan arkadaşlar) konuşan arkadaşları lütfen forumda tutmayalım, forum yöneticilerinden ricamdır.

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - Veldora - 06-03-2024

(06-03-2024, 08:27)SkyWolf :
(05-03-2024, 14:23)MarcussCrassuss : Ek paket çıktı, üzerinden kaç saat geçti, eğer çevirmeyecekseniz söyleyin karrrdéşim!

Bu tarz (sanki adamın emir eriymiş bu çeviriyi yapan arkadaşlar) konuşan arkadaşları lütfen forumda tutmayalım, forum yöneticilerinden ricamdır.
 Adamın ironi yaptığını anlamaman çok üzücü  :pen:

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - Veldora - 07-03-2024

(04-03-2024, 17:58)Duman : En çok yaktığı bizim mod, diğerleri sadece uyumluluk güncellemesi çıkarıyor, biz yeni içeriği çeviriyoruz.
Sizin mod hangisi

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - PCOyun - 07-03-2024

Mevcut olarak ileti girdiğiniz konudaki Türkçe Yama modu.

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - zamansizYazar34 - 07-03-2024

1.12 ne zaman gelir tahmini

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - korkusalan - 07-03-2024

(07-03-2024, 19:09)zamansizYazar34 : 1.12 ne zaman gelir tahmini
Güncelleme büyük boyutlu. Biraz sürer.

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - yosh1m1tsu - 07-03-2024

Yeni yamayı çıkarmaya belki zamanınız olmayabilir. Bu bedava bir iş onu da anlayabilirim. Ancak şu an ki haliyle çok fazla hatalı yazılar mevcut oyunda. En azından ufak bir fix atma şansınız yok mu? DLC'yi kapalı oynuyorum ama free olan plague olayları karakter profil tarafı vs çok fazla kayma ve ingilizce mevcut. Tam yama çıkana kadar ufak bir fix şart gibi.

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - Veldora - 08-03-2024

(07-03-2024, 20:50)yosh1m1tsu : Yeni yamayı çıkarmaya belki zamanınız olmayabilir. Bu bedava bir iş onu da anlayabilirim. Ancak şu an ki haliyle çok fazla hatalı yazılar mevcut oyunda. En azından ufak bir fix atma şansınız yok mu? DLC'yi kapalı oynuyorum ama free olan plague olayları karakter profil tarafı vs çok fazla kayma ve ingilizce mevcut. Tam yama çıkana kadar ufak bir fix şart gibi.
Yeni dlc gelince oyuna yama çıkana kadar salıyorum mecbur öyle yapacağız yine

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - zamansizYazar34 - 09-03-2024

crusader kings i eski sürümde açma varmı yama gelene kadar oynayak bari

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - PCOyun - 09-03-2024

Oyunun Steam versiyonunda kütüphanenizden sağ tıklayıp Özellikler > Betalar kısmından geri dönmek istediğiniz versiyonu seçebilirsiniz.

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - zamansizYazar34 - 09-03-2024

game pass ten oynuyorum onun için bir çözüm varmıdır

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - Veldora - 09-03-2024

(09-03-2024, 12:11)zamansizYazar34 : game pass ten oynuyorum onun için bir çözüm varmıdır
Game Pass ile yüklenen oyunlarda sürüm değiştirilemiyor ne yazık ki. Xbox uygulamasının en büyük sorunlarından birisi de bu

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - TunaPasha - 09-03-2024

Hocam yamanın güncellenmeye ihtiyacı var. Güncelleme yapabilecek fırsatınız vardır umarım.

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - DarKnight - 09-03-2024

Umarım bir an önce yama çıkar yamasız oyun hiç sarmıyor.

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - memo0520 - 10-03-2024

ayıların nehirde somonları beklemesi gibi yeni sürümü bekliyorum zaten bir daha oyunda otomatik güncellemeyi açmayacağım ne kadar save varsa heba oluyor ... Yama yı yapan arkadaşlara şimdiden teşekkürler ..

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - Veldora - 10-03-2024

Sağ olsunlar genellikte 1-2 aya çıkartıyorlar. Strategturk ekibi de olmasa zaten işimiz yaştı. Tekrardan şimdiden elinize sağlık

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - daredevil37 - 11-03-2024

Yıllardır takip ediyorum sizi anca üye olabildim her şey için teşekkür etmek istedim. siz olmasın bu oyunların tadı tuzu olmıyacaktı Teşekkürler dostlar cansınız kimsenin totosunu kaşıyarak yaptığı yorumlara bakmayın. seveninizi onlardan çok. Türkler olarak her zaman destekçiniziz  :heart: :heart:

Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu - oyunccu_002 - 11-03-2024

türkce yama güncellemesinin ne zaman geleceği hakkında bi bilgi paylaşabilirmisiniz