Crusader Kings III Türkçe Yama - Ana Konu
Ek paket çıktı, üzerinden kaç saat geçti, eğer çevirmeyecekseniz söyleyin karrrdéşim!
[+] 4 üye MarcussCrassuss nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni paket icin ceviri ne zaman cikar xD
Ara
(05-03-2024, 14:23)MarcussCrassuss : Ek paket çıktı, üzerinden kaç saat geçti, eğer çevirmeyecekseniz söyleyin karrrdéşim!

Bu tarz (sanki adamın emir eriymiş bu çeviriyi yapan arkadaşlar) konuşan arkadaşları lütfen forumda tutmayalım, forum yöneticilerinden ricamdır.
Ara
(06-03-2024, 08:27)SkyWolf :
(05-03-2024, 14:23)MarcussCrassuss : Ek paket çıktı, üzerinden kaç saat geçti, eğer çevirmeyecekseniz söyleyin karrrdéşim!

Bu tarz (sanki adamın emir eriymiş bu çeviriyi yapan arkadaşlar) konuşan arkadaşları lütfen forumda tutmayalım, forum yöneticilerinden ricamdır.
 Adamın ironi yaptığını anlamaman çok üzücü  :pen:
[+] 3 üye Veldora nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-03-2024, 17:58)Duman : En çok yaktığı bizim mod, diğerleri sadece uyumluluk güncellemesi çıkarıyor, biz yeni içeriği çeviriyoruz.
Sizin mod hangisi
[+] 1 üye Veldora nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Mevcut olarak ileti girdiğiniz konudaki Türkçe Yama modu.
WhaW8Am.gif
Ara
1.12 ne zaman gelir tahmini
[+] 1 üye zamansizYazar34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-03-2024, 19:09)zamansizYazar34 : 1.12 ne zaman gelir tahmini
Güncelleme büyük boyutlu. Biraz sürer.
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
[+] 2 üye korkusalan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni yamayı çıkarmaya belki zamanınız olmayabilir. Bu bedava bir iş onu da anlayabilirim. Ancak şu an ki haliyle çok fazla hatalı yazılar mevcut oyunda. En azından ufak bir fix atma şansınız yok mu? DLC'yi kapalı oynuyorum ama free olan plague olayları karakter profil tarafı vs çok fazla kayma ve ingilizce mevcut. Tam yama çıkana kadar ufak bir fix şart gibi.
[+] 1 üye yosh1m1tsu nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-03-2024, 20:50)yosh1m1tsu : Yeni yamayı çıkarmaya belki zamanınız olmayabilir. Bu bedava bir iş onu da anlayabilirim. Ancak şu an ki haliyle çok fazla hatalı yazılar mevcut oyunda. En azından ufak bir fix atma şansınız yok mu? DLC'yi kapalı oynuyorum ama free olan plague olayları karakter profil tarafı vs çok fazla kayma ve ingilizce mevcut. Tam yama çıkana kadar ufak bir fix şart gibi.
Yeni dlc gelince oyuna yama çıkana kadar salıyorum mecbur öyle yapacağız yine
[+] 2 üye Veldora nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
crusader kings i eski sürümde açma varmı yama gelene kadar oynayak bari
Ara
Oyunun Steam versiyonunda kütüphanenizden sağ tıklayıp Özellikler > Betalar kısmından geri dönmek istediğiniz versiyonu seçebilirsiniz.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
game pass ten oynuyorum onun için bir çözüm varmıdır
Ara
(09-03-2024, 12:11)zamansizYazar34 : game pass ten oynuyorum onun için bir çözüm varmıdır
Game Pass ile yüklenen oyunlarda sürüm değiştirilemiyor ne yazık ki. Xbox uygulamasının en büyük sorunlarından birisi de bu
Ara
Hocam yamanın güncellenmeye ihtiyacı var. Güncelleme yapabilecek fırsatınız vardır umarım.
[+] 1 üye TunaPasha nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Umarım bir an önce yama çıkar yamasız oyun hiç sarmıyor.
Ara
ayıların nehirde somonları beklemesi gibi yeni sürümü bekliyorum zaten bir daha oyunda otomatik güncellemeyi açmayacağım ne kadar save varsa heba oluyor ... Yama yı yapan arkadaşlara şimdiden teşekkürler ..
[+] 3 üye memo0520 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sağ olsunlar genellikte 1-2 aya çıkartıyorlar. Strategturk ekibi de olmasa zaten işimiz yaştı. Tekrardan şimdiden elinize sağlık
Ara
Yıllardır takip ediyorum sizi anca üye olabildim her şey için teşekkür etmek istedim. siz olmasın bu oyunların tadı tuzu olmıyacaktı Teşekkürler dostlar cansınız kimsenin totosunu kaşıyarak yaptığı yorumlara bakmayın. seveninizi onlardan çok. Türkler olarak her zaman destekçiniziz  :heart: :heart:
[+] 2 üye daredevil37 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
türkce yama güncellemesinin ne zaman geleceği hakkında bi bilgi paylaşabilirmisiniz
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.