Strategyturk Forumları
EU4 - Rekorlar Kitabı - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Paradox Forumları (https://forum.strategyturk.com/forum-paradox-forumlari)
+--- Forum: Europa Universalis IV (https://forum.strategyturk.com/forum-europa-universalis-iv)
+--- Konu Başlığı: EU4 - Rekorlar Kitabı (/konu-onemli-eu4-rekorlar-kitabi)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

EU4 - Rekorlar Kitabı - PashaZade - 07-07-2016

Öhöm öhöm. Şöyle bir Bahmanis...
7vpJQY.jpg

EU4 - Rekorlar Kitabı - Duman - 07-07-2016

(07-07-2016, 20:50)Fire :
(07-07-2016, 11:27)Duman : En yüksek gelir rekoru hala boş mu?

Millet iyi bir şeyler yapmışlardır ama daha başvuran olmadı Duman bey belki siz bu alanı doldurursunuz

Gençlerin önünü açmak gerek.

EU4 - Rekorlar Kitabı - Fire - 07-07-2016

Gençlere de örnek olmak gerek ama @Duman Bey :)

EU4 - Rekorlar Kitabı - PashaZade - 08-07-2016

En yüksek Religious Unity de olması lazım. Oyunun en fazla etkileyen mekaniğinin rekor olarak yazılmamış olmaması üzücü.

RE: EU4 - Rekorlar Kitabı - Fire - 08-07-2016

(08-07-2016, 03:20)PashaZade : En yüksek Religious Unity de olması lazım. Oyunun en fazla etkileyen mekaniğinin rekor olarak yazılmamış olmaması üzücü.

%100 ün altında olmadıgı sürece sıkıntı olmuyor fazlası pek kazanç da sağlamıyor sonuç olarak istiyorsan bunla ilgili güzel bir skor yaparsan koyarsın burada rekora ekleriz ama tavsiyem daha ciddi rekorlara imza atman olacaktır.

EU4 - Rekorlar Kitabı - PashaZade - 08-07-2016

Açıkcası oyuna son eklenen ve büyük imparatorluklar için tehdit oluşturan yolsuzluğun en büyük arttırcılarından olan Religious Unity'i takmamanız garip. Ayrıca sadece corruption olarak verebileceği hasar değil isyan ve bu corruptionu düşürmek için savaş esnasında gerekecek maliyeti düşününün.

EU4 - Rekorlar Kitabı - jax61 - 09-07-2016

o zaman gençleri biraz teşvik edelim.. en yüksek gelir boş kalmaması adına. ayrıca en fazla para rekoru ikisi bir arada..

gelir 1194 para 296.000

l1DRlb.jpg

uzun süredir arşivimde duran skor rekoru.. 27001

VY7Rdr.jpg

maksat gençler çaba göstersin :)

EU4 - Rekorlar Kitabı - Fire - 09-07-2016

Şikayet sonunca @House adlı kullanıcının En yüksek askeri güç rekoru askıya alınmıştır 5 gün içerisinde savunmasını bekliyoruz  savunma yapılmazsa gerekli cezalandırma yapılacaktır.

EU4 - Rekorlar Kitabı - PashaZade - 10-07-2016

Acaba şikayetin nasıl bir ölçüde ve neler üzerine size iletildiğini açıklayabilirmisiniz ? Sonuçta yapılan her ne yanlışsa biz de bilelim de öyle bir durumla karşılaşırsak ne yapmamız gerektiğini düşünelim.

RE: EU4 - Rekorlar Kitabı - Fire - 10-07-2016

(10-07-2016, 00:57)PashaZade : Acaba şikayetin nasıl bir ölçüde ve neler üzerine size iletildiğini açıklayabilirmisiniz ? Sonuçta yapılan her ne yanlışsa biz de bilelim de öyle bir durumla karşılaşırsak ne yapmamız gerektiğini düşünelim.

Konu kurallarını ihlal edildiğini düşündüğünüz bir durumla karşı karşıya kalırsanız bana öncelikle forum eğer forumdan yanıt alamazsanız steamden ulaşabilirsiniz 

Kurallara yeni bir madde eklendi

5. Başvurulan rekor görüntüsü başkasının olmamalı eğer başka birisinin görüntüsü ise mutlak belirtilmelidir 

Bu kural hakkında ufak bir bilgilendirme yapmak istiyorum 

Kural son derece basit bir yerde gördüğünüz görüntüyü buraya atarsanız ve ortaya çıkarsa ceza olarak rekorlar kitabınızdaki bütün kayıtlar silinir savunma amaçlı sizden oyunun savesi veya başka görüntüleri istenebilir ben böyle bir çalıntı rekor paylaşımı olacağını düşünmüyorum ama ne olur olmaz 

Bu arada house un suçu ilk 4 ana kuralın birisini çiğnemiştir bu getirilen kuralla ilgisi yoktur. 

Rekorcu lara bundan sonraki tavsiyelerim oyunda rekor kırdığınızda bunun kaydını  tam  o anın kayıdını  alın ve saklayın zaten büyük dosya da değiller arşivlerinizde bulunsun bir gün olur da bu onun rekoru değil diye biri karşınıza çıkarsa gösterirsiniz

EU4 - Rekorlar Kitabı - PashaZade - 10-07-2016

Ben savelerimi silerim. Zaten bir adam hile yaptığımı ilan ederse onu da silerim. Çünkü hile kullanmayı sevmiyorum. Saveleri de genellikle sonunu batırdıgım için siliyorum. Ironman oldugu için geriye dönüş olmuyor.

Bu arada ilginiz için teşekkürler.

RE: EU4 - Rekorlar Kitabı - Fire - 14-07-2016

(09-07-2016, 23:44)Fire : Şikayet sonunca @House adlı kullanıcının En yüksek askeri güç rekoru askıya alınmıştır 5 gün içerisinde savunmasını bekliyoruz  savunma yapılmazsa gerekli cezalandırma yapılacaktır.

Herhangi bir savunma yapılmadığından yönetimin fikirlerini alarak house adlı üyenin tüm rekorları silinmiştir.

House öncesi rekorların bir kısmını düzenledim bazı linkler uçtuğu için gerekli düzenlemeleri yapamadım rekorlarınızı tekrardan yollarsanız kitaba işlerim

Hepinize iyi oyunlar

RE: EU4 - Rekorlar Kitabı - Blackwhist - 15-07-2016

PMJr45.png

Prusya'yı biraz öne çekelim

EU4 - Rekorlar Kitabı - HulkSpider03 - 15-07-2016

HAYIRRRRRRRR :'''((((((

RE: EU4 - Rekorlar Kitabı - Blackwhist - 15-07-2016

@HulkSpider03 üzdün karşim

4lAaMp.gif

EU4 - Rekorlar Kitabı - HulkSpider03 - 15-07-2016

Onu yapmak için ben ne kadar zorlandım biliyon mu :/

Polland common prussia gitmek ne kadar zor biliyon mu :/

EU4 - Rekorlar Kitabı - Fire - 17-07-2016

6nLR13.jpg
4.Denemede sonucunda en hızlı roma rekoruna geçilmesi zor bir rekor bırakıyorum :)

EU4 - Rekorlar Kitabı - Redtay - 17-07-2016

Tüm hayallerim yıkıldı :(

RE: EU4 - Rekorlar Kitabı - Muhafız - 17-07-2016

(17-07-2016, 11:10)Redtay : Tüm hayallerim yıkıldı :(

Ya bana ne demeli  :')

EU4 - Rekorlar Kitabı - Aeschyli - 17-07-2016

vayy bunu deneyeceğimde daha önce katolik osmanlı oynamamıştım en hızlı nasıl convert edebiliriz ki