Önemli: EU4 - Rekorlar Kitabı
O zaman renklendirelim.

dbqgBr.jpg
Ara
Güncelledim 2 yeni rekor alanı eklendi
p8RNv0.png
Buralar boş kalmasın

DJ9kzO.png
[+] 3 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
en kısa süren kuşatma rekoru varsa aday olmak isterim goyOq5.jpg
Ara
bu da en erken romayı kurma olsun

OM92B3.jpg
[+] 3 üye Muhafız nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İşte aradığım rekor.
G0kMNN.png
Ara
4l1N7L.jpg
Güncel
p8RNv0.png
Birde Osmanlı olmadan denesenize  ;)
Ara
Rekorlar kitabına girip sonra nicki çeşitli sebeplerden değişmiş 1-2 kişi var @Fire onu güncelleyelim.
(19-06-2016, 13:04)Duman : Rekorlar kitabına girip sonra nicki çeşitli sebeplerden değişmiş 1-2 kişi var @Fire onu güncelleyelim.

Güncellendi
p8RNv0.png
Oraya bir kale savunma rekoru yazmanızı rica edeceğim

4l90LG.png
Ara
en yüksek savaş tazminatı (spoils of war)
MJ8Wj9.jpg
[+] 3 üye Muhafız nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
MJbYEk.jpg

En erken Commonwealth'a nickim teşrif edebilir mi lütfen? Teşekkürler ::)  (Ironmode olduğunu yarın velan paylaşırım ama gerekirse hemen paylaşabilirim)
[+] 1 üye HulkSpider03 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
y4vNXn.jpgPolland->CommonWealth->@PashaZade ile ortak kararımızdan sonra Prussia kurayım dedim bir üsteki commonwealth oyunumla sağ olsun birazcık yardım etti oyunu kendisi oynamadı teşvik velan etti başkent için province söyledi... Bir Prussia alabilir miyim lütfen :)
[+] 1 üye HulkSpider03 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Biz Prusya ile oynamayacağımıza yemin ettik. O yüzden ben direk Almanya'yı kurmaya çalışıyorum. Ayrıca bence Prusya'nın rengi iğrenç. Yemin etmemin sebebi ise genellikle Prusya'nın Krallarını beğenmiyorum. Ayrıca artık Polonya ile de oynamayacağım çünkü çok güzel giden hükümdarlar varken 6/5/3 gibi mesela dur bakıyım Stephano varmış bir tane 4/5/3 müş. Sonra art arda 0 0 0 ve 1 1 1 gelince........ :facepalm:
Ara
En yüksek gelir rekoru hala boş mu?
İllaha bazıları yapmışlardır ama hiç dikkat etmemiş veya önemsememişlerdir.
Ara
Onu da alayim mi :D
Ara
(07-07-2016, 11:27)Duman : En yüksek gelir rekoru hala boş mu?

Millet iyi bir şeyler yapmışlardır ama daha başvuran olmadı Duman bey belki siz bu alanı doldurursunuz
p8RNv0.png
Onu da mı ben doldurayım
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.