[MP] AoE2:DE - Multiplayer: Aralık 2022
Cuma ve cumartesi benim için en uygunu ama diğer günler de müsait olduğum sürece gelmeye çalışırım.
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
valla ağarlar ben özellikle perşembe, cuma ve cumartesi müsait oluyorum ama aramızda çalışma saatleri benim kadar rahat olmayanlar ve okulu olanlar olabilir saat olarak tavsiyem 20:00 da olması sizler de yazın ortalaması çıkınca çok daha iyi toplanabiliriz
Ara
20.00 benim için de iyi. Gün olarak perşembe-cuma çoğunlukla müsâitim diğer günler belirsiz.
Ara
Ben de saat olarak 20:00 olabilir ama onceden bildirin bugun etkinlik demeyin
Ara
Etkinlik gününü Cuma 20:00 olarak belirliyorum.İsteyenler etkinlik saati dışında da oynayıp oyun hakkındaki ekran görüntüleri vs. şeyleri buradan paylaşabilirler.
€20
[+] 1 üye Aiakos nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
arkadaşlar saat 20:00 çoğunluk için uygun gibi duruyor şuanlık müsait olanlar eğer sizin için de uygunsa bu gece saat 20:00 da girelim oyuna ama bugün başka bir etkinlik ile aynı zamana denk geliyorsa yarın saat 20:00 da ben lobiyi kurarım arkadaşlık bağlantımı koymuştum ama eklemeyi unutanlar olursa diye kurduğum lobinin lobi kodunu hem buraya hem de dc sunucusuna yazarım gireriz artık normal maçlarda rekabetçi şekilde oynarız veya role play yapabiliceğimiz haritalarda oynarız artık ne istersek onu yaparız  :tada: :tada: :tada:
Ara
arkadaşlar lobiyi kurdum katılmak isteyen aoe2de://0/195238646 bu kodu lobi arama bölümüne yazarak girebilir şifre isterse eğer 2023 yazın
Ara
tTRiYax.png
Ara
Dun ayni saate civ6 etkinligi oldugu için giremedim bir sonraki etkinlik ne zaman olur?
Ara
Asıl oynayacağımız gün cuma saat 20:00, diğer günler ekstra. Yani cuma harici günler biraz daha keyfi giriliyor denilebilir ama yine gireceğimiz zaman konuda yazıyoruz. Discord'da da mention atıp haberdar edilebiliyor. @SoulForged
tTRiYax.png
Ara
20:30da odayı kuracağım arkadaşlar
oda ismi şifreyi atacağım saati gelince
€20
Ara

Dünden ekran görüntüleri.
tTRiYax.png
Ara
Oda bugünlük 20:30 da kurulacak
€20
Ara
bugun ben de katılabılırım
Ara
Kuruldu.

Oda adı: Strategyturk Multiplayer Etkinliği
Şifre: st
tTRiYax.png
Ara

Bugün ilk maç 3v3 Quick Play girdik. Mor oyuncunun kanser oynanışını saymazsak rahat bir maçtı. Benim yerin yanında 3-4 kale dikerek biraz uğraştırdı. İkinci maç kendi aramızda 2v2 yaptık. Gelen harita çok açık ve kaynaklar aşırı düzensiz olduğundan ben fazla uyum sağlayamadım. Başlangıç boğasını (filini) bile zor buldum. Yine de güzel bir maç oldu.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gelenlerle bu akşam saat 20:00 gibi girebiliriz.

@Aiakos, @elefsar, @Athule, @ForzaEazgle4, @Naura, @SoulForged
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kuruldu.

Lobi adı: Strategyturk Multiplayer Etkinliği
Şifre: st
tTRiYax.png
Ara

İlk maç 2v2 ranked attık ve @Athule sayesinde ilk ranked zaferimi aldım. Diğer maç kendi aramızda 2v2 yaptık.
tTRiYax.png
Ara
Çok iyi maçtı son maç. Raid nedir nasıl yapılır öğrenmiş olduk. Gücünü de gördük. Takım arkadaşım @Athule yi teşekkür eder, rakiplerimi tebrik ederim.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.