[MP] EU4 - Multiplayer : Aralık 2015 [3]
Beyler pazar günleri hiç giremiyorum kusura bakmayın sadece pazar günleri için britanya krallığı boştur.Ancak cuma ve cumartesi bildiğiniz üzere hostta ilk ben hazır olurum @Duman bilir.
Ara
@jax61

Sen geldiğinde ben 1 saat önce çıkmıştım. Windows güncelleme yaptı. Ne savaşına girildiğini, savaşta neler olup bittiği hakkında hiçbir fikrim yok. Zaten rehost atılmadan önce ben çıkmıştım. Bu da 2 saat boyunca oyunda olmadığımı gösterir. AI dostluğu bozmuş olabilir. Zaten ben çıkmadan hemen önce ülkede 50k köylü ayaklanması çıkmıştı. Onu bastırıyorduk.
Ara
Bence sınavlar(+finaller) nedeniyle çoğu kişi mp ye düzgün katılamıyor "bende dahil :( " o yüzden bir sonraki mp yi yılbaşı akşamına ilerletelim yoksa bu yaptığımız devamsızlıklar güven sarsar sizin için.Halbuki katılmayi hepinizden çok istiyorum :(

Mesela bu gün @La Valette de sınavlar yüzünden katılmıcam demiş o yüzden lütfen değerlendirelim. :)
Ara
Kuruldu.

ID : 90098578017210377
Şifre : st
Ekran görüntüsü ve developmentleri merakla bekliyoruz :D
G0kMNN.png
Ara
Uğraşmam bugün :D Bug reportlarla meşgul olmam lazım, her abuk durumda resim aldım.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
"Ulan johan" dediğimde gülüyordun :D :D

Bu arada şu kamera efektini de söyle Duman ya, çevremdeki herkes bu dertten muzdarip. Sanki Rusya'dan bakınca Timur kar ülkesi, Mali'den bakınca Timur çöl ülkesi oluyor. Ne içip hangi kafayla o iğrenç soluklaştırma efektini yapmışlar anlamadım. Her bölgenin kendine has kontrastı olur. Çocuk çocuk işlerle uğraşıyor PI. Rusya oynarken niye tüm harita soluklaşsın ki ya, insan gerçekten hayret ediyor.

Güncel

nLPRja.jpg
G0kMNN.png
Ara
zrR38g.jpg

Europa Universalis IV : The Cossacks.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Hollanda-Fransa sınırında çıkan ve daha şimdiden 100 binden fazla askerin ölümüne sebep olan "düz çizgi", gelecek hafta bakalım kimin lehine düz olacak.
Ara

1. 24px-Osmanl%C4%B1.png 1291 - Osmanlı - Kaiser-i Rum Stock-Index-Up-icon.png 1
  2. 24px-Moskova.png 1227 - Moskova - GaulTurk Stock%20Index%20Down.png 1
  3. 24px-Fransa.png 689 - Fransa - Ragnvaldr -
  4. 24px-Vijayanagar.png 561 - Vijayanagar - Koenigsrasse Stock-Index-Up-icon.png 2
  5. 24px-Holland.png 512 - Hollanda - Duman Stock%20Index%20Down.png 1
  6. 24px-Portekiz.png 480 - Portekiz - jax61 Stock-Index-Up-icon.png 3
  7. 24px-Polonya.png 449 - Polonya - phronus Stock-Index-Up-icon.png 1
  8. 24px-Jaunpur.png 439 - Jaunpur - AI Stock-Index-Up-icon.png
  9. 24px-Kastilya.png 424 - Kastilya - La Valette Stock%20Index%20Down.png 4
  10. 24px-Medri_Bahri.png 405 - Medri Bahri - Brk007 Stock-Index-Up-icon.png 2
  11. 24px-Wu.png 396 - Wu - AI Stock-Index-Up-icon.png
  12. 24px-B%C3%BCy%C3%BCk_Britanya.png 390 - Büyük Britanya - Ceyo09 Stock%20Index%20Down.png 2
  13. 24px-Sardinya-Piyemonte.png 386 - Sardinya/Piyemonte - Reoberg Stock%20Index%20Down.png 2
  14. 24px-Japonya.png 365 - Japonya - AI Stock-Index-Up-icon.png
  15. 24px-Litvanya.png 361 - Litvanya - AI Stock-Index-Up-icon.png
  16. 24px-Avusturya.png 340 - Avusturya - Redtay Stock%20Index%20Down.png 3
  17. 24px-Bukhara.png 319 - Bukhara - Ainzer Stock%20Index%20Down.png 3
[+] 1 üye Kaiser-i Rum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
MLYn8k.jpg
G0kMNN.png
Ara
5c40c91223a76ffbea6566326e8c72ca.jpg

Emperor Caesar von Karnten, 
Conqueror of Paris
Shield of the Catholic Faith, 
Protector of German Nation, 
King of Holland and Prussia, 
Emperor of the Romans.
...warned by Russians.

xD
G0kMNN.png
[+] 3 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün mp son hız devam ediyor, kaçırmayın.
Steam geri gelirse devam eder.
Ara
Bende katilabilirmiyim pek bilmiyorum ama tecrube edinirim bos yer var mi cevap verirseniz sevinirim :-)
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
[+] 1 üye Ahrep nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kuruldu, isteyen katılabilir.
Final sinavlarim simdi bitti herkese iyi eglenceler.
Ara
Katılacak mısın bugün?
Avcilardayim yeni eve geciyorum 1 saati bulur. Sizler icinde uygun olursa 1 saate katılmak isterim. Basladiysaniz iyi eglenceler :)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.