Satranç Turnuvası: Nisan 2017
@Merco müsaitim, uygunsan yapalım.
Ara
Pashazade 0-1 Merco

https://tr.lichess.org/zknr2xN3
Ara
Az önceki protestomu geri alıyorum.
@JanissaryArcher oyuna devam ediyor musun dostum?
Ara
Strategyturk Satranç Turnuvaları
Nisan 2017 5. Tur Karşılaşmaları
@'Cpt.Macmillan' vs @Kaiser-i Rum
Her zamanki gibi adı ilk yazılan beyazla oynar.
Oynanabilecek son tarih: 24 Nisan 23.59

@cemal
6adbcbfe494946e7adc1f5034c907dd9_-the-cr...80-440.png
G0kMNN.png
[+] 3 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
MACMILLAN HADI BITIRELIM ŞU İŞİ SEN Mİ 1. OLACAN BEN Mİ DANANIN KUYRUĞU KOPSUN. ALLAHUEKBER ALLAHUEKBER. SADECE ATLARLA OYNAYACAM ÇÖLLER BİZİMDİR
Ara
(22-04-2017, 00:36)GaulTurk : @cemal
6adbcbfe494946e7adc1f5034c907dd9_-the-cr...80-440.png
Kazanan @Denys
https://tr.lichess.org/S3ZUFzxJ
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(22-04-2017, 08:47)Kaiser-i Rum : MACMILLAN HADI BITIRELIM ŞU İŞİ SEN Mİ 1. OLACAN BEN Mİ DANANIN KUYRUĞU KOPSUN. ALLAHUEKBER ALLAHUEKBER. SADECE ATLARLA OYNAYACAM ÇÖLLER BİZİMDİR

Sakin ol şampuan aktif olduğunda etiketle beni  tüm harfleri büyük yazarak yürümüyor bu işler
Ara
@Cpt.MacMillan

https://lichess.org/k0rdvbNU
Ara
Çeklilyorum arkdaşlara başarılar
Ara
Attığım linke "Anonymous" biri geldi. Dedim ki sen Macmillan mısın ? Dedi ki Evet. Dedim o zaman özelden mesaj yaz bana. Dedi ki inanmıyor musun? Ben iyice işkillendim dedim ki bana forumdan ileti yaz ben geldim evet de oynayım dedim. Bunun neresi sorun ? Ben oynasam kazansam gerçek macmillan gelse hayır o ben değildim dese ne olacak ????? Ortaya atmamalıydım linki ama foruma girip bir özel ileti yazmak da bu kadar zor olmamalıydı. Neyse. Arkadaş çekildiğine göre

kaiser 1-0 cpt.
Ara
Tebrikler şampuan.

Güvenmekte bu kadar zor olmamalıydı şampuanlığının tadını çıkar
Ara
Ne alakası var. Ben şüphelenmem de haksız mıyım? Gelmiş Anonim bir adam ben macmillan ım diyor. Neyse takdir okuyanın. Aedile olunca millete şampuan diyerek dalga geçtiğini sanma yetkisi geldiğini de bilmiyordum öğrenmiş oldum.
Ara
Bak insanoğlu eğer sen gelipte buraya link atıpta güvenmiyorum diyorsan hata sende yani haksızsın güvenmeme sorunun var ise buraya link atmayacaksın. Beni forumdaki diğer insanlarla karıştırma ben şu ana kadar kimsenin vaktini bu şekilde çalmadım ama benimki çalındı bende senin yaptığın gibi ukalalık yapıp satırlarca yazı yazmadım oyunumu oynadım güzel oyundu dedim. Şampuan deme yetkisi de aedilelikten gelen birşey değil ona bakarsan üyelerde oyun linkini buraya atıpta sonra ukalalık yapma yetkisi yok ama ne gariptir bak yapıyorlar
Ara
tamam ukalalık yaptım anonim nickiyle her gelenle macmillan diye oynamalıyım sayın aedile bey
Ara
@'Cpt.Macmillan' çekilme sebebin nedir?
(22-04-2017, 21:25)Kaiser-i Rum : tamam ukalalık yaptım anonim nickiyle her gelenle macmillan diye oynamalıyım sayın aedile bey

Bunu diyorsan herkese görünen bir alana satranç linkini atmayacaksın
Ara
Ben Anonymous oynuyorum, genelde karşımdakiler de Anonymous oluyor şu ana kadar hiç problem çıkmadı. Bir de geçen tur @Denys''le olan maç bana sayılmış da kabul edilirse o oyunu oynayabiliriz şimdi.
Ara
(22-04-2017, 22:02)TurkJedi : Ben Anonymous oynuyorum, genelde karşımdakiler de Anonymous oluyor şu ana kadar hiç problem çıkmadı. Bir de geçen tur @Denys''le olan maç bana sayılmış da kabul edilirse o oyunu oynayabiliriz şimdi.

Oynayamadık şuan oynasak sayılır mı ?
Ya istiklâl, ya ölüm !

-Mustafa Kemal Atatürk
Ara
Malesef önceki turların maçı sonradan tamamlanamıyor.

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.