Europa Universalis IV: The Cossacks ve 2 Eklenti Çekilişi
yRlk07.jpg

Bildiğiniz üzere Europa Universalis IV 'ün son DLC'si The Cossacks bu zamana kadarki EU4 DLCleri arasında en pahalı DLClerden bir tanesi. Üstelik Steam Yılbaşı İndirimleri kapsamında indirime girmedi, hal böyle olunca bu DLC'yi alamayanlar ve başka diğer DLC'lerde eksiği olan üyelerimiz için bir yılbaşı çekilişi yapma kararı aldık. Çekilişe katılanlardan 1 şanslı oyuncu The Cossacks elde ederken, 2 oyuncu The Cossacks harici herhangi bir EU4 DLC'sini talep edebilecek, kendisine en kısa zamanda Steamde kullanmak üzere keyi vereceğiz.

Çekilişteki Ürünler
1 x Europa Universalis IV : The Cossacks
1 x Kazanan Üyenin Karar Vereceği EU4 DLC'si
1 x Kazanan Üyenin Karar Vereceği EU4 DLC'si

Nasıl Katılırım?
Çekilişe katılmak için en az 25 iletiye sahip olmanız ve bu konu altında 'Katılıyorum' yazmanız yeterli. Bunun yanı sıra konuda katıldığını belirtmiş kişiler Facebook sayfamızı beğenip çekiliş haberini paylaşarak şanslı 3 üyeden biri olma şansını ikiye katlayabilir. İleti sınırını geçmek için forumda herhangi bir içerik barındırmayan basit mesaj atanların mesajları silineceğinden, herhangi bir fayda sağlamayacaktır. Çekiliş 1 hafta boyunca açık kalacağından yeni üye olsanız bile ard arda mesaj atmaya gerek kalmadan çekilişe katılabilir hale gelebilirsiniz. Katılımcıların mesaj sayıları etkinliğin son günü (1 Ocak) kontrol edileceğinden, isterseniz 25 iletiden az iletiye sahipken başvurabilirsiniz ancak 1 Ocakta 25 iletiden az varsa katılım geçersiz sayılır.

Herkese bol şans!
Katılıyorum.
Ara
Katıldım.
D99lQz.jpg
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum kazanırsam dlc yi %25 indirimli olarak satıcam şimdiden duyurim :P
Ara
Katılıyorum.
Edit :50 mesaj gerekmiş :(
Ara
Katılıyorum.
  • Zafer esnasında uyguladığım taktikleri herkes görebilir, ancak kimsenin göremediği, zafer yolunu açan stratejilerimdir.

https://www.youtube.com/watch?v=ZjHt3KW6S4g

Ara
Neden 50 ileti yaw amann... neyse çekilişe katılamıyorsam foruma kayıt olmanın manası kalmadı katılsa idim foruma gelip gidecektim aktif üye olacaktım neyse
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Katılıyorum.
76561198034761601.png
Ara
@cemal

Selam, daha önceki etkinliklerde ve bir çok yerde 1 mesajla Katılıyorum yazıp çekilişi kazanıp bir daha görünmeyen üyelere denk geldiğimiz için bu sefer bu tarz bir önlem alalım dedik. 50 mesajı az bulanlar da var ancak ben 25'e düşürdüm, 1 hafta sonra sonuçlar açıklanacak 1 hafta boyunca forumda aktif olunsa rahatlıkla geçilebilecek rakamlar bunlar.
Katılıyorum.

Destek için Facebook iletisini paylaştım ve sayfayı beğendim. Şanslı ve en fakirimiz kazansın.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum (Art of War dlc'si için)
Edit: Facebook'ta beğenip paylaştım
Ara
Katılıyorum
Ara
''Çekilişe katılmak için en az 25 iletiye sahip olmanız ve bu konu altında 'Katılıyorum' yazmanız yeterli.''

Lütfen bu kurala uyarak yorumunuzu yazın arkadaşlar. İyi şanslar
Ara
(25-12-2015, 19:05)Duman : @cemal

Selam, daha önceki etkinliklerde ve bir çok yerde 1 mesajla Katılıyorum yazıp çekilişi kazanıp bir daha görünmeyen üyelere denk geldiğimiz için bu sefer bu tarz bir önlem alalım dedik. 50 mesajı az bulanlar da var ancak ben 25'e düşürdüm, 1 hafta sonra sonuçlar açıklanacak 1 hafta boyunca forumda aktif olunsa rahatlıkla geçilebilecek rakamlar bunlar.

Tamam o zaman 1 haftada ben aktiliğimi belli ederim. 
Ara
Katılıyorum.
Facebook'ta beğenip paylaştım
euorpa_universalis_iv_signature_by_forev...9dpsup.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.