Anket Başlığı: Sizce bu olay nedir?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Profosyenelce yapılmış bir yerli işi.

5 71.43%
İnsanüstü varlıklar.

2 28.57%
Katılımcı sayısı: 7 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Dyatlov Geçidi Vakası [Teoriler]
Dyaltlov Geçidi Vakası'nı birkaç ay önce görmüştüm. Oldukça ilginç bulmuştum. Olay şu: Bir grup dağcının Sovyet dağlarının birinde kaybolması yüzünden arama-çalışma başlatılıyor. Öyle şeyler buluyorlar ki bu olay imkansız dedirtiyor. Dağcılar'ın ölümleri, garip oluyor yani. Bir şeyden kaçmak istiyorlar, kafataslarında izler buluyorlar ama vucutlarında herhangi bir darp yok, bir cesedin bulunduğu yerde hiç bir tane ayak izi yok falan.  Buyrun bu abimiz açıklamış. Sizin bu konu hakkındaki düşüncüleriniz neler?

Videosunu link olarak ekliyeceğim. İzlemek istemeyenler için yer kalabalığı yapmasın. https://www.youtube.com/watch?v=f_Sm-OMc4L4
Ara
Sovyetlerin olayı oldu-bitti şeklinde yorumlaması , KGB'den insanların şüphe duyması falan derken bende bu olayda devlet eli olduğuna düşünüyorum. 1950 sonları artık soğuk savaşın tırmanmaya başladığı dönemler. Ki önünde uzay yarışı var ve o bölge füze fırtlatmaları ile ünlü bir bölge. Bu kadar tecrübeli dağcıların kesinlikle bir şey tarafından korkutulduğu gerçeği var.

Benim teorimde KGB ve füze denemeleri üzerine.

Ürpertici bir hikaye.

n20GdM.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.